Page 1 of 1

O: AR 166

Posted: 29 Jun 2013, 18:00
by JJR
Tere kaasmaalased.

Olen hetkel küllaltki auto ostu lainel ja nagu paljudele, siis ka minule tundub AR atraktiivne. Mulle on pre facelift 166 olnud alati sümpaatne ja teda ma olen ka varem plaani võtnud, kuid siiani on ta koju toomata jäänud. Vaatasin üle hunniku Ameeriklasi ja ka Inglasi, kuid midagi huvitavat võtta polnud, seega annaks seekord võimaluse AR-le. Auto jääks nö pühapäevasesse kasutusse, seega peaks ta olema bensiini mootoriga ja soovitavalt 3.0 millel otsas manuaal käigukast. Värvuseks võiks olla must või vähemalt midagi tumedat. Salong ideaalis võiks olla punane, kuid seda eestist leida tundub ulme, seega sobib ka hele tuba hästi. Tingimusi/ soove just kui on, kuid reaalsus on kindlasti midagi muud. Seega võtan vastu kõik pakkumised ja vaatan kindlasti üle, ning hinna, värvi ja kvaliteedi suhe tingib lõpliku otsuse.

Kui kellelgi on pakkuda või otsustab pakkuda, siis võib panna kõik julgelt PS-i ja huvi tekkimise korral kontakteerun ise !

Raiko.

Re: O: AR 166

Posted: 30 Jun 2013, 08:25
by teager
Pakuks enda oma, kuid ei vasta ühelegi siin toodud tingimusele :)

Terv, teager

Re: O: AR 166

Posted: 30 Jun 2013, 13:18
by JJR
Ma muidugi sellepärast ka ilusti ütlesin, et vaatan üle kõik pakkumised ;) Ei ole põhjust karta enda pakkumisi mulle saata. Vaatan üle kõik variandid ja nagu ka siin mainisin, siis otsustab lõpuks ikkagi kogu koosluse hinna ja kvaliteedi suhe.

Parimat,
Raiko.

Re: O: AR 166

Posted: 03 Jul 2013, 14:06
by eigi
tERE! Pakun siis enda 166te. Autol tehtud 20 000km tagasi hammasrihma vahetus koos rullikute ja veepumbaga. 6000km tagssi vahetatud õli. Kõik tööd mis tehtud on tehtud esinduses ja arved selle kohta olemas.
Autol puudub üv, kuna vaja vahetada käsipiduri trossid. Pole endal vajadust kuna ei kasuta seda autot igapäevaselt.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=4ed3

Täna/homme auto hind 1300.-
58645455

Re: O: AR 166

Posted: 03 Jul 2013, 21:54
by JJR
Ma vabandan igaks juhuks ette ära. Võimalik, et mulle on siia postkasti tulnud pakkumisi, inimesed oootavad vastust, kuid ei miskit. Kuna olen foorumis algaja ja oman mingisugust newbie staatust, siis selletõttu minul postkasti õigusi pole....peaks mainima, et suht nõme süsteem. Postkast on näidanud koguaeg nulli, siis ongi läinud nii, alles nüüd sain jaole, mis värk on. Panen siia enda postkasti ja vabandan veelkord ! Kes pakkunud ja veel mahti, siis "raiko.rj@gmail.com" on postkast !

Raiko.

Re: O: AR 166

Posted: 04 Jul 2013, 10:10
by ts
:eh:

newbie staatus on minu jaoks nüüd küll midagi uut ( :geek: )

kui sellena peab postkasti eraldi seadistama, siis :oops: sorry... torgin natuke ranke

EDIT: indeed... nüüd peaks ka uutel kasutajatel postkast korras olema

Re: O: AR 166

Posted: 05 Jul 2013, 03:11
by JJR
Nüüd sai newbie staatus lahenduse :) Igatahes tundub nüüd toimivat.