Re: Alfa Romeo 166 2,0 TS `99 - Faif

#256
"Pikk paus ehk motivatsiooni kriis?"

Kahjuks ühe teatud lehekülje kadumisega kustusid ka kõik minu pildid siin, sellega kadus ka motivatsioon siia midagi postitada...
Aga võtsin ennast lõpuks kokku ning postitus tuleb :wave:

Kui blogipidamisega oli pikk paus siis autoga õnneks mitte, tegemist leiab ju alati!?
Ilmselt on remonti, hooldust või tuunimist olnud vahepeal päris palju ja õiget järge on raske üles leida aga tehtud on igatahes palju. Näiteks ükshetk sai külge ihaldatud zenderi esispoiler(very nice!), jahutusradiaator uus, ventikas hooldatud ja remonditud, kliima hooldatud(uus kuivati jne) ja palju muudki.
Autoga sõitud olen vahepeal isegi päris vähe, enamus aja seisnud garaažis aga ta on jätkuvalt hea tervise juures. :thumbup:
Lisan ikka pildid ka
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Muidugi on süüdi ka uus "armastus", et vana jaoks enam aega ei ole... :lol:
Pilt
Viimati muutis Faif, 11 Mai 2022, 11:59, muudetud 1 kord kokku.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Alfa Romeo 166 2,0 TS `99 - Faif

#258
Risto kirjutas:
16 Apr 2022, 19:42
Väga ilus :relaxed:

mille võrra uus armastus parem on?
Uus on ju alati parem... :)
Aga eks ikka tehnika poolest tunduvalt huvitavam, kuigi sõiduomadustes ja näiteks kereehituselt võiks päris palju paralleele tõmmata 166ga :think:
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Alfa Romeo 166 2,0 TS `99 - Faif

#260
Slicer kirjutas:
19 Apr 2022, 10:11
Eks see 159 pidigi olema esialgu ju 166 asendus Alfa segmendis :) Kui otsustati kere väiksemaks teha
ja siis tehti kere ikka samasuureks :D kuna uued autod on lihtsalt suuremad
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 166 2,0 TS `99 - Faif

#261
Pole küll mõõtmeid üle vaadanud aga 159 tundub küll väiksem oma lühikese tagaotsaga... :D oleks alles jäätud 166 voolav disain ja küljejoon, oleks tegu olnud väga ägeda kerega. :think:
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Alfa Romeo 166 2,0 TS `99 - Faif

#262
Ühe ajastu lõpp...

Ei läinudki kuigi kaua kui väiksest ideest sai teostatud tehing. Murtud süda ning raske kahetsus hinges aga jah, alfa on vahetanud omanikku.
Aga ilmselt oli ka õige aeg selleks juba, sest kuidagi väheks hakkas neid kilomeetreid jääma viimasel ajal. Ja muidugi ka see, et kahte alfat korraga omada ei tundunud enam mõistlik :D :think:
Suurimaks müügipõhjusest oli tõenäoliselt ka see, et 159ga külastused Kalvo juurde hakkasid päris kulukaks muutuma, viimane väljaminek tuli teha nn kurikuulsa ketivahetuse tarbeks... :thumbup: oh jah aga nüüd kõik suured hooldused ja remondid tehtud ka! Küll sellest ka ükskord siia teema teen ;)

Aga vähemalt on 166 tõsise "asja armastaja" hoole all ja liigutakse samas suunas edasi kus asi mul pooleli jäi. Minu poolt on see teema siis lukus!

Oli tõeliselt emotsioone täis aeg! :hi:
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D