uus Giulia

#31
No 8C on minu silmis paraku oodatust PALJU AEGLASEM :( (vt kasvõi kohta topgeari ringiaegades...)
no ilu üle ei vaielda - õnneks on ilu valatud 8C joontesse ikka südamest.


TS ma ei saanud su võrdlusest esiveoliste osas lõpuni aru - kas see oli iroonia või mitte?
Kõlas nagu paraolumpia kommentaar, et vaatamata puuduvatele jäsemetele on itaalia sportlased üsna tempokalt finishi suunas roomamams.
:lol:


No eestis on enam vähem 1 korralik alfa - hr inkognito oma nimelt (müts maha senjoori ees).
kalvo ja harti omad ei ole ammu enam avalikult kiirelt sõitnud minule teadaolevalt...
ja mr tom q4 sõitis soome...
röövlinnu q4 on ka vist samasugune puzzle garaazis nagu ta oli seda aasta ja kaks tagasi - ilma erilise eduta.


NB! Hea, et me topicus püsime.

uus Giulia

#32
assa kus nüüd tuli hala :lol: kisti ajaloost lahti ja palju aeglasem :grandpa: :grandpa:

Reaalsus on ju suht OK viimase kahekümne aasta arenguid vaadates, noh MITO :icon_silent: samas näitab vist suht korralikke müüginumbreid
Viimati muutis janes, 12 Jaan 2010, 13:04, muudetud 1 kord kokku.

uus Giulia

#33
::itpnt::

täpselt selline poolirooniline kommentaar oligi - mis seal salata-> 156 ja nt A4 ei kannata vedrustuse ja roolitunnetuse koha pealt just eriti võrdlemist :mrgreen:

mis puutub 8C kiirusse, siis tõsiselt kiireid alfasid ei ole tehasest tänavale ehitatud peale teist ilmasõda mitte ainsatki (väikese mööndusega 105 GTA) need on ikkagi tulnud teistelt/kolmandatelt osapooltelt (Zagato, Autodelta, Callaway jne)

"Korralike" alfade nimekirja aga oled tervitatud pikendama :reading:
Tegelikult ma olen normaalne....

uus Giulia

#35
:icon_wtf:

mismõttes on Arna mittekorralik :?:

Alfa nagu muiste kohe [kes veel ei tea, siis Arna juhikohast ettepoole jäävad komponendid on viimseni pärit Sud'i pealt)... seega võiks öelda, et tegu on kolmandiku osas korraliku autoga :icon_angel:

pigem pakuks läbi ajaloo mittekorralikuks Ondine nime kandvat käkerdist :icon_wtf: (eestis neid õnneks ei ole :P )
Pilt

aga jah-> hea on teemas püsida :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

uus Giulia

#37
janes kirjutas:Reaalsus on ju suht OK viimase kahekümne aasta arenguid vaadates, noh MITO :icon_silent: samas näitab vist suht korralikke müüginumbreid

JaJah - müüdud mitosid eestis:

1

Korralik tulemus :P

-*-

prooviks temasse tagasi jõuda?

uus Giulia

#40
E.T. kirjutas:...
- kallis, ma kingin sulle ferrari!
- mismõttes, ma ei taha sellist edevat itaalia autot, mul on väga hea volkswagen praegu!
Samas jälle üks tantsiv hobune päästetud poekäru staatusest....lahtine moderne "HitlerMobiil" sobib selleks vast nati paremini küll...

Või veel hullem sellisest saatusest
Pilt
Aga korraks teemasse tagasi tulles (või vähemalt natukenegi) tahaks väga loota, et koos 159 asemikuga tuleks uus tuul ka alfa kupeede sekka ja mudeli rivi saaks sisaldama ka edaspidi vähemalt 2 isendit. Miks mitte üks neist tagaveoline.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

uus Giulia

#41
passione kirjutas:lahtine moderne "HitlerMobiil"


Aga korraks teemasse tagasi tulles (või vähemalt natukenegi) tahaks väga loota, et koos 159 asemikuga tuleks uus tuul ka alfa kupeede sekka ja mudeli rivi saaks sisaldama ka edaspidi vähemalt 2 isendit. Miks mitte üks neist tagaveoline.
Aga miks mitte mõlemad tagaveolised ?

Ja meenutus HitlerMobiili algusest
Pilt

uus Giulia

#44
Noo väga proo minuarust. Arvestades seda, et skets on alati mõnevõrra lennukamalt joonistatud kui tootmisse jõuedev auto, siis on oodata midagi head, sest sketsile on päris kõrge lend antud ::itpnt:: . Pöidlad peos.