Re: Suvaline pläma 2016

#526
Slicer kirjutas:No ütleme nii, et pigem mina võtaks Eesti olusi arvestades selle Stelvio kui Giulia :P
No see Giulia Veloce tundub küll oma adaptiivse neliveoga Eestisse paras.

Re: Suvaline pläma 2016

#527
Kui see masin maksaKS nii 30k kanti ja veaKS käru vähemalt 1500kg, siis kaua ei mõtleKS :beaver:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#528
ennustades -> hinnaks EI TULE KINLDASTI 30k (QV saab hinna kuhugi 60 lõppu/70 algusse , tavamudelid võibolla algavad arvatavasti 35-40 vahelt, Veloce peaks kuhugi 50 kanti sattuma) ja konks võimaldab vähemalt 2 tonni vedada (pluss katuseraamid, mis võimaldavad kah mõnisada kilo peale laadida).
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#530
Wow @ qv 7.59 nurburgring :) fastest SUV ever...

Muidu natuke tavaline (Levantest näeb parem välja aga seda Alfa faktorit on kuidagi nadilt lisatud ). Disaini mõttes 156 ja 159 "hõuli kräpp" reaktsiooni välja ei meelita (aga giulia ja 4c vääriline on see disain küll)

Njah- teistpidi vaadates... konkurentideks on cayenne, macau ning mööndustega q5 ja x3...

Positiivne on see, et kodanikud on võtnud autode ehitamise ikka väga südamesse

P.S. ootame teised värvid ära (mulle tundub, et Alfa Rosso petab natuke disainijoont)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#535
Pidasin silmas just sarnasuse osas külgvaadet, päris otse tagant vaates on jah erinev. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#536
Datsun ja Alfa on erinevad ... (aga sarased on nad samas kõik - kes üritavad Progedega sarnast längus sabaosa teha)
Võrreldes Masega on Alfal see "kellalööja" küüru kuju tagaosas pea olematu, sama defekti käes vaevles ka esimene Panamera. :crazy:
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2016

#538
Kui ma nüüd vaatan seda masinat ja võtan kõrvale eelmine talv rootsis nähtud maskeeritud käraka, siis pean ütlema, et maskeerida nad oskavad, kartsin, et selle maskeeringu all on miski kasskai või juke. Aga tegelikkuses on ikka väga roogitav räim :) vähemalt piltidel.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#539
Keegi teadjam oskab öelda kas 159le paigaldatud Selespeed käigukast on eesrindlikum vastupidavuse osas, kui eelkäija 156le paigaldatud Selespeed?
Või esinevad neil samad probleemid?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2016

#540
Mul 159 Selespeed, aga 156ga võrrelda ei tea. Poolteist aastat sõidetud, täitsa murevaba. Kuna see on tavaline 159 kuuekäiguline manuaalkast, millel käike vahetab külgepoogitud robot, siis ei oska nagu midagi karta. Pealegi vahetab ta käike sportrežiimis kiiremini kui ise suudaks.

Ummikus ilma sidurita istuda on ikka mõnus. Aga panka läheks röövima tavalise manuaaliga, st mingiks rapsimiseks ta ei sobi. No nagu automaatki.