Re: Suvaline pläma vol 2017

#3
Täna juhtus tööautol DAS AUTOl selline lugu, et järsku sõidu pealt muutus siduripedaal kole pehmeks ning mõne aja möödudes hakkas siduripedaal alla jääma, oli vaja varbaga teist üles kangutada koguaeg. Lahutas ka põhjast, umbes veerand pedaali käigu osast lahutas. Vaatan paagis õlikogust ning ei saagi aru kas paagis midagi on või mitte, kuna sakslased on leiutanud selle paagi selliselt, et sealt midagi näha on suht impossible. Paak ise ära ka korralikult peidetud. Keerasin siduri/pidurivedeliku paagil korgi maha ja uuesti peale tagasi ning enam siduripedaali põhja jäämist ei esinenud. Kas tõesti iseparanev auto või mis võiks täpsemalt sellise poltergeisti põhjustaja olla? Auto ise 7-8 kuud vana. Mingi aeg peaks auto kontrolli minema, kuid huvitaks ennastki, mis sellist asja võiks põhjustada suhteliselt uuel autol.
Eelnevad kogemused sarnase probleemiga venna masinal viitasid väsinud siduri töösilindrile.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#4
Tasub kiirelt kontrolli minna... Sa said kuskilt külmast tingitud õhumulli töösilindrisse.

99% tõenäosusega oli kuskil leke või kees/vaakumitas vedelik üles ning korgi eemaldamisel mull kas liikus või andis surve järgi. Pea 100% tõenäosusega juhtub see uuesti ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#5
Millal Stelvio Eestisse jõuab?
Naine ei jõua ära oodata... :mrgreen:

Giiulia veloce ei ole minu meeleat auto, millega käru vedada
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#6
Stelvio kohta oleks parim turvaline oletus umbes 12 kuud (baseerub Giulia ajakaval)

Tsiteerin ka eelmise aasta teemast :-)
urmask kirjutas:Ma nüüd ei tea, kas juba on siin sellest räägitud, aga Top Geari seltskonna tehtud klooni 13.01 välja lastud osa sisaldas endas ka uue Giulia tutvustust.
Amazon Prime on 1 kuu tasuta, saate vaadata :)
Seriaal ise: https://www.amazon.com/The-Grand-Tour-S ... B01J94A5GQ
Üks artikkel ka selle kohta: http://www.grandtournation.com/3044/jer ... ct-nd3687/
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#8
Hola,

kuidagi meeeeeeletult vaikne on siin... tekib küsimus, et kas siin üldse veel kedagi käib?

eelmisel aastal oli selleks ajaks juba kuus lehekülge mula ....
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#9
Iga päev käin, kuna aga Alfat hetkel ei ole, siis on aega kah. Alfaomanikud on tööst vabal ajal garaažis ja ei saa siin aega raisata. :-P
Kammin lolli järjepidevusega välismaiseid autolehti, et leida masinat ehk siis saada õhtuseid tegevusi muidu igavasse argipäeva :) , aga ei suuda ise ka veel otsustada, mida tegelt tahaKS
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#11
bnd kirjutas:Iga päev käin, kuna aga Alfat hetkel ei ole, siis on aega kah. Alfaomanikud on tööst vabal ajal garaažis ja ei saa siin aega raisata. :-P
Kammin lolli järjepidevusega välismaiseid autolehti, et leida masinat ehk siis saada õhtuseid tegevusi muidu igavasse argipäeva :) , aga ei suuda ise ka veel otsustada, mida tegelt tahaKS
Miskit sellist oleKS äge - klassikute elektrifitseerimine (mõni vanem ALFA näiteks, aga selleks peaks olema ~15 000 ...20 000 raha)



Edit:


Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2017

#13
Äkki teeks lisaks foorumile paraleelselt facebooki grupi samuti? Ühendab inimesi lihtsamalt, facebooki grupp leitakse kiiresti üles ja paraleelselt visatakse pilk ka siia peale?

Re: Suvaline pläma vol 2017

#15
Fatsebukis on eesti alfistide grupp täiesti olemas...


Aga seal pole vist kunagi midagi toimunud
Tegelikult ma olen normaalne....