Re: Suvaline pläma vol 2017

#966
mootorid, kastid ja nipetnäpet veel ( umbes nagu 156 2004/2005 bye-bye FL, kui jäi üks kere ja üks mootor AGA hulk nänni vahetati ära-> kellad, istmed, väljast ei muutunud midagi- v.a. Q4 puhul ... )

midagi olulist välimuses minu meelest ei olnud...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#967
Mootor ja uued kastid ning sisu.
2.0JTDm, mis peaks olema üks töökindlamaid ja paremaid dislasid Alfal ning selle sama mootoriga koos olev kast pidi hea olema. Lisaks tulid Alcantara sisuga uued istmed.
udune klõps enda autost.
Pilt

Re: Suvaline pläma vol 2017

#968
Slicer kirjutas:Mootor ja uued kastid ning sisu.
2.0JTDm, mis peaks olema üks töökindlamaid ja paremaid dislasid Alfal ning selle sama mootoriga koos olev kast pidi hea olema. Lisaks tulid Alcantara sisuga uued istmed.
udune klõps enda autost.
Pilt

Kuidas see isend võrdluses 156 GTAga on?
Nii juhitavus kui sõidumõnu?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#969
Juhitavuses GTA ikka üle. Kui GTA on 10/10 siis see on kuskil 5/10, kuid see võibolla vedrustuse taga ning raskem ka.
Kuid sõidumugavus on 159'l kordades parem GTA'st.
Arvasin, et 19" veljed ja 35 profiiliga rehv on killer Tallinnas. Kuid uskumatu kui mõnusalt pehme on või talub raputamist väga hästi.
Väga mugav.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#970
Slicer kirjutas:Juhitavuses GTA ikka üle. Kui GTA on 10/10 siis see on kuskil 5/10, kuid see võibolla vedrustuse taga ning raskem ka.
Kuid sõidumugavus on 159'l kordades parem GTA'st.
Arvasin, et 19" veljed ja 35 profiiliga rehv on killer Tallinnas. Kuid uskumatu kui mõnusalt pehme on või talub raputamist väga hästi.
Väga mugav.
Sisu on Alfalikult ilus, eriti see Alcantara ja naha kooslus istmetel. :thumbup:
Mis laius neil rehvidel muidu on? 235? Ujumist ei esine kusagil sissesõidetud vaalus/rööpas sõites?
225/45 oli küll sõites tunne, et auto sõidab sinna kuhu ise tahab, kitsama rehvi installatsiooniga sai ujumise osas asja korda.
Aga nende 35 profiiliste rehvidega peab pealinna auklikel teedel väga ettevaatlik olema, et neist mitte koos veljega ilma jääda.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#971
Kui siin juba jutt vahepeal salongifiltrite peale läks, siis kust kaudu saab 156 FL-il ligi salongifiltrile? Kas kõrvalistuja jalge juurest või peab kojameeste all oleva plastiku eemaldama? Ühes Youtube'i videos jäi silma, et ligi saab salongist, kuid mõned saidid pakuvad ikka ligipääsuks kojameeste alla jääva plastiku eemaldamist.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#972
pre FL on kojameeste all; FL on kõrvalistuja jalgade juures

seega-> arvesta, et nii lihtne see olema ei saa :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#973
Alfa Romeo 33 kirjutas:
Slicer kirjutas:Juhitavuses GTA ikka üle. Kui GTA on 10/10 siis see on kuskil 5/10, kuid see võibolla vedrustuse taga ning raskem ka.
Kuid sõidumugavus on 159'l kordades parem GTA'st.
Arvasin, et 19" veljed ja 35 profiiliga rehv on killer Tallinnas. Kuid uskumatu kui mõnusalt pehme on või talub raputamist väga hästi.
Väga mugav.
Sisu on Alfalikult ilus, eriti see Alcantara ja naha kooslus istmetel. :thumbup:
Mis laius neil rehvidel muidu on? 235? Ujumist ei esine kusagil sissesõidetud vaalus/rööpas sõites?
225/45 oli küll sõites tunne, et auto sõidab sinna kuhu ise tahab, kitsama rehvi installatsiooniga sai ujumise osas asja korda.
Aga nende 35 profiiliste rehvidega peab pealinna auklikel teedel väga ettevaatlik olema, et neist mitte koos veljega ilma jääda.
Mõõt on 235/35/19. Ideeliselt peaks minema kuni 255 alla. Kui need läbi siis peaks vaatama 245/35 poole, sest see on universaalsem mõõt ja rohkem erinevat valikut ja parema hinnaga kui 235'te.

Ei ole küll ujumist täheldanud seni. TI velg peaks suht tugev olema siiski. Aga auke väldin ma see eest nagunii, isegi kui Dziiibiga laseks ringi :P

Re: Suvaline pläma vol 2017

#974
ts kirjutas:pre FL on kojameeste all; FL on kõrvalistuja jalgade juures

seega-> arvesta, et nii lihtne see olema ei saa :D
GTA on ka FL. Mitte küll välimuselt aga tehnikalt jms.
Mul oli ka kõrvalistuja jalgade kohal. Oli vist 3 erineva kruviga see kinnitus kinni. 1 on nähtaval ja teised on pain in the ass. Aga hakkama sai, selili ja kätt vastikult kõverdades.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#975
Nii, otsin oma 156 GTA'le ühte kliimatoru. Äkki kellegil on vauosaks?
Varuosakood on: 60666986
See toru peaks kõigil 156'tel üks olema, sest kliima on neil ühine.
Lisan pildi ka:
Pilt