Alfa Romeo 147, 2.0, themadhatter

#1
Sain ka lõpuks õnnelikuks Alfa omanikuks.

Olen juba pikalt tahtnud ja sain peaaegu täpselt selle, mis tahtsin.

Aga kardan, et läksin ostuga natuke alt.



Täpsem kirjeldus ja pildid ostukuulutusest.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html



Vigadega seoses 2 küsimust:

1. Tagapidurid vasakul tundub, et on peal. Mida nendega ette võtta?

2. Kas on normaalne, et Selespeed city-funktsioonil paneb teiselt otse 4. käigule? Tglt sama probleem on ka nii labade kui ka kangiga ise vahetades...



Kes viitsib aidata, suur tänu abi eest.



Sten.



Vigu pole enam, pidurid sain juba teisel päeval korda, käigukasti sain täna.
Viimati muutis themadhatter, 08 Sept 2008, 23:58, muudetud 1 kord kokku.

Alfa Romeo 147, 2.0, themadhatter

#2
Tere tulemast!



Pidurid peal arvatavasti, pikast seismisest. Silindrid ilusasti lahti võtta ja ära määrida, võid ka proovida esialgu pedaaliga kergelt silindrit välja vajutada ja uuesti sisse pressida(vajadusel korrata), ehk hakkab tööle



Selespeedi kohapealt kasuta siinset otsingut.

Jano Tartust, TRK, Pilot Motors ja doktor TS on kohad kus saab alfaabi 8)





Kuidas muidu auto tundub?

Käisin isegi ca. pool aastat tagasi seda nillimas, korra sai isegi mootor palutud käima panna.....siiski-siiski jäin aga vanakooli alfa peale :twisted:
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa Romeo 147, 2.0, themadhatter

#3
Olen pool päeva sellega ringi sõitnud. Mingi 4 tundi enam-vähem jutti. Auto on peaaegu selline nagu ma arvasin. Kõige sitem asi see, et väideti, et see Selespeedi hüdroplokk vahetati ära. Aga ma ei mäleta, kumb nendest, kes Pilotsis töötab, ütles, et see saadeti remonti hoopis. Samas ma täpselt ei tea, mis tehti. Muidu olen rahul autoga. Lõpphind oli ka iseenesest vastuvõetav. Genekas on ka mingi kuu tagasi vahetatud, nagu ma aru sain e-autolinest.



Võrreldes eelmise autoga, on ta tunduvalt mugavam, kordades ilusam ja lippab suht hästi. Enne polnud mul mingit tõmmet Alfade vastu, aga mingi hetk tekkis täpselt selline tunne, et pean lausa ostma endale selle.



Jutt sai pikem, kui oleks pidanud. Sattusin hoogu.



Sten.
Viimati muutis themadhatter, 23 Aug 2008, 02:48, muudetud 1 kord kokku.

Alfa Romeo 147, 2.0, themadhatter

#4
Kas rahulikult kiirendades ja kangiga vahetades vahetab 1-2-4-5?

Ehk kolmandat ei saagi sisse?

Tagupiduritega võib olla ka see lugu, et käsipiduritross ära roostetanud ja peale jäänud. Eriti juhtub sellist asja kui on seisnud kaua ja käsipidur on peal olnud.
a.k.a Anthrax