Re: Suvaline pläma vol 2018

#181
-taf- kirjutas:Pean ka ütlema, et ma ei saa aru, mida selle monstrumi juures imetletakse. Kirvetöö...
Teiste inimeste kätetööd ...
Aga jah ... muidu KAUGELT VAADATES okei, eriti eest. Aga kui detaile vaadat siis enam nii OK ei ole

Edit: lisasin KAUGELT VAADATES, sest nii on õigem :) ja tuledest allapoole jääv osa ei lähe arvesse :D
Viimati muutis spark, 11 Juun 2018, 12:53, muudetud 1 kord kokku.
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#182
ei ole ok, eest ka mitte, tahetud giulia nägu teha aga nina on millegipärast liiga ette toodud ja see rikub kogu pildi ära. Kui ei ole ikka seda disaini meelt siis ei tasu torkida :D

Re: Suvaline pläma vol 2018

#183
valmarv kirjutas:ei ole ok, eest ka mitte, tahetud giulia nägu teha aga nina on millegipärast liiga ette toodud ja see rikub kogu pildi ära. Kui ei ole ikka seda disaini meelt siis ei tasu torkida :D
Suht nilbe tõesti.
Kahju.
Nad võiksid vahelduseks Giulia disaini asemel midagi uut teha
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2018

#184
Tulin just Rapla autoshowlt. Seal oli isegi üks Alfa :D
Pilt
Pilt
Aga muidu oli suht pettumus selles osas, et oli max 10 autot, mida võis vaadata ja siis oli tühjus....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#185
Rumal küsimus selline, et kui autol on tuvastatud vigane roolilatt, siis kaua sellega sõita kannatab enne, kui kapitaalselt vahetust vajab?
Rool iseenesest ei loksu ja sõita ohtlik ei ole, ei tee 1,5 pööret enne, kui keerama hakkab jne.
Küsimuse mõtte selles, et kas lõhub midagi muud süsteemis ära, kui edasi sõita. Plaan kuskil 3 kuu pärast uus soetada.
Auto 156.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma vol 2018

#186
sõltub, mis latil viga on (kas on loks sees, on puks kulunud või lekib)-> kui poolemeetrist loksu ei ole ja rool käib normaalselt, siis ei tasu paanitseda...

kui latt lekib, siis on oht, et pead pärast ka pumba välja vahetama (sellele nimelt ei meeldi eriti kaua kuivalt ringelda)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#188
Alfa Romeo 166 3.0 V6 automaatkastiga... Tema head ja vead? Pean silmas just automaatkasti sellise mootoriga. Tasuks vaadata ja soetada sellist või see käigukast ei ole just kuigi mõistlik variant ning rikub Itaalia autole omase sportlikkuse ära? :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#189
166 3.0 automaatkäigukastiga on väga väga hea. Manuaalkastiga on muidugi veel parem aga ...

Üldiselt on 24v ja automaatkäigukasti kombo 166 peal väga hästi kokku töötav. Sportlikkust ja mugavust on piisavalt, kuna busso on piisavalt võimas, et automaatkasti miinused kompenseerida.

IMHO - 164 ja 166 24v töötavad planetaarkastiga kokku üsna hästi (12v 164 peal oli kuidagi väga rohmakas..)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#190
Selge. Peab kaaluma, kuigi hing ihkaks hobiautoks GTV-d, millel 3.0 V6 mootor. Samas neid väga müügis ka ei ole, enamasti vaid 2.0 TS või JTS mootoriga on saada.

Teemamuutus:
Kas 156l tagumise püti vahetamiseks tuleb tagastange eemaldada? Tundub kuidagi vähe ruumi olema, nimelt viimase püti tagumine osa jookseb vastu tagastange äärt ning see toru mis tagasilla peale jookseb on veel poolenisti silla peal, nii et välja ei mahuks.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#193
Alfa Romeo 33 kirjutas: ... asjad...
muuseas- see agli-agli V6 spider, mis siin mõni post ülalpool toodud on omab hinnalipikut 3500 ning on müügis (FB-s kuskil nägin)

pütt peaks ilusti välja mahtuma ilma stanget puudutamata (võtad kinnitused maha, keerad pütiosa lahti ning keerad selle sillatala alt välja -> eemaldamiseks muidugi peab auto tagaosa veidi kõrgemal olema )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#195
valmarv kirjutas:Küsimus? Kas eestist kuskil on võimalik saada 159-le igasuguseid kummitihendeid, mis asuvad ustel, tagaluugi äärtes jne?
Minu Alfa vanad tihendid ehk sobivad?
Aga muidu ikka Pilotist või TRK-st (Y)
--
Urmas