Re: Suvaline pläma vol 2018

#196
Kah küsimus - kas keegi on näinud kuskil müügil suuremat hulka valikut salongitüüblitest/pesadest/klambritest/kinnitustest

Vanasti oli automaailmas ja fixuses stendil olemas aga ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#197
ts kirjutas:Kah küsimus - kas keegi on näinud kuskil müügil suuremat hulka valikut salongitüüblitest/pesadest/klambritest/kinnitustest

Vanasti oli automaailmas ja fixuses stendil olemas aga ...
Alvadi lehel on ka igasugu tüübleid ja kinnitusi saadaval, vähemalt 159-le. :)

Re: Suvaline pläma vol 2018

#198
ts kirjutas:Kah küsimus - kas keegi on näinud kuskil müügil suuremat hulka valikut salongitüüblitest/pesadest/klambritest/kinnitustest

Vanasti oli automaailmas ja fixuses stendil olemas aga ...
Ma sain enda masinale Motonetist tüüblid (ukse all olevale kummitihendile). Käisin ka Automaailma läbi, Peterburi maantee omas oli stend olemas aga neid tüübleid mis stendil väljas oli ja mis oleks kuju poolest sobinud - ei olnud neil olemas. Tulin sealt tulema ja mõtlesin, et uuriks Motonetist järgi, et ehk sealt leiab (kusjuures Motoneti e-poest uurides ma tüübleid ei leidnud, seega arvasin et neil nagunii pole neid)... ja isegi leidsin sealt valikust ühe paki tüüblitega mis sobisid väga hästi. Margi järgi oli tegu Vectra tüüblitega aga sobisid nagu valatult külge.
Seal oli päris suur valik tüübleid, nii prantsuse, saksa kui ka itaalia autodele. Tüübleid müüdi seal kotikeste kaupa, ükshaaval neid müügil polnud. Kotikeses oli tüübleid umbes 15tk.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#199
:thumbup:

uurin-> ma leidsin ka internetist vajalikud tüüblid aga ühte vajaminevat on 500tk pakis (assortiina) ning teist on vüimalik soetada kas 12.- tükist või 32.- 50tk :D

mul oleks ühte vaja aga
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#201
Huvitav palju neid Giulia Quadrifogliosi eestis juba ringi sõidab?
Täna sattusin oma GTA'ga kokku ühe musta värvi Giulia Q'ga.
Üks on veel LDB'l (hallikas).

Re: Suvaline pläma vol 2018

#202
Oskab keegi öelda, mis erinevus on 156 scudetto külge käival embleemil ja taga pagasniku külge käival embleemil? Kas scudetto külge käivat embleemi annab pagasniku külge ka panna või on seal mingid erinevused? Pagasniku küljes olev embleem hakkab vananemise ilminguid näitama. Sahtlist on 2 originaal embleemi võtta, mis käivad scudetto külge, aga kas need ka pagasniku külge sobivad... Ei tahaks enne vana embleemi ära ka kiskuma hakata proovimise jaoks.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#203
156 FL puhul on minu teada mõlemad identsed (tavaline kleebitav märk)-> preFL sedaani puhul on esimene märk nagadega ning tagumine üles keeratav.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#204
ts kirjutas:156 FL puhul on minu teada mõlemad identsed (tavaline kleebitav märk)-> preFL sedaani puhul on esimene märk nagadega ning tagumine üles keeratav.
Mul mõlemad märgid nagadega, ühel millel on nagad on ka kleebitav osa. Ehk siis põhimõtteliselt, kui ma need nagad ära hammustan näpitsatega, siis peaks saama seda ka kasutada?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#205
jah- siis saad korraliku teibiga selle kinni panna (eeldusel muidugi, et FL sedaanil ei ole taga keeratavat märki - mälu järgi ei ole peale 2003 ühelgi keeratavat aga ...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#208
TRK ees jäi täna hommikul silma Alfa Romeo 75 Milano V6. Pani südame kiiremini põksuma küll. 8-) :thumbup:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#209
albertini kirjutas:Kas keegi teab kas Alfa 6 mudeleid ka Eesti pinnale sattunud kunagi on? Mõtlen just, et kas kuumadel 90ndatel mõni siitkandi inimene omanikuks olnud.
Mis haruldasemaid masinaid siin sõitnud on?
Alfa 6: https://www.autoscout24.com/offers/alfa ... ?cldtidx=5
Ei... AlfaSei on siin võõrliik

Neid tehti nii masendavalt vähe ja nad on kogu aeg masendavalt palju maksnud :)
Tegelikult ma olen normaalne....