Re: Suvaline pläma Vol 2019

#361
Faif kirjutas:
Olen enda autole enamus asjad sealt tellinud, hinnad väga soodsad ja valik väga suur.
hinnad on soodsad aga valik väga suurt küll ei ole :D

[muuseas- Alvadi teeb praegu supersoodust_> mõned 164 tükid on ikka väga hea hinnaga ... aga võiks veel odavamad -> IMHO miks vähendada 90.- detaili hinda 50 peale kui saadavus on 0 -> võiks kohe 12 hinnaks panna... tellida niikuinii ei saa :D ]
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#362
ts kirjutas:
01 Nov 2019, 09:06
Faif kirjutas:
Olen enda autole enamus asjad sealt tellinud, hinnad väga soodsad ja valik väga suur.
hinnad on soodsad aga valik väga suurt küll ei ole :D

[muuseas- Alvadi teeb praegu supersoodust_> mõned 164 tükid on ikka väga hea hinnaga ... aga võiks veel odavamad -> IMHO miks vähendada 90.- detaili hinda 50 peale kui saadavus on 0 -> võiks kohe 12 hinnaks panna... tellida niikuinii ei saa :D ]
Mina olen 166le just sealt enamus tükid saanud, mida eestis saada pole või hinnad üle mõistuse kallid... Väga hea kohalik lehekülg on ka aeromotors ;)
Muide, seda soodukate trikki olen palju näinud :lol:
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#363
Suuremate sisseostude tarbeks soovitan ma ostukorvi koodide kaupa veel googeldada. Kui rihma sai vahetatud, siis oli Autodoc küll kaugelt soodsaim diil, aga õhulugeja sain aeromotorsist parema hinnaga kätte.
Aeromotors tegi vahepeal sellise lükke, et kaotas 166 mudelivalikust ära. Jupid olid koodidega leitavad, kuid autot ennast ei olnud. Küsisin üle ja pandi kohe tagasi.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#364
Keegi peab oma raha peale ikka väga vihane olema, kui ostab Alvadist oma autole juppe.
Toon näitena salongiventika mootori, mis maksab Alvadis 130 eurot ja Aeromotorsis sama firma oma 75 eurot. Nii olen täheldanud iga tootega, Aeromotorsis on asi ikka tunduvalt ja kordades odavam, kui Alvadis.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#365
Kui alvadi tuli, siis nad olid natuke kallimad, kui allcar, kuid samas odavamad, kui ladu24.

praegu on olukord selline, et Alvadi on vist konkurentsitult kalleim (muu hulgas müüvad nad sama autovaruosad.ee kataloogi tükke ca kahekordse hinnaga -> polcari tükid on allcar'ist umbes 20% kallimad

pmst nagu kaup24-> kui võtta kõige suurema soodustuse aeg ja lisada kaup24 eurod ja igasugu boonused, siis saab kauba ainult 10% kallimalt, kui teistest poodidest.

ma ise olen alvadit kasutanud mõned korrad nende tükkide jaoks, millega oli kirie ja mida teistes kohtades laos ei olnud (Alvadi pluss on see, et nad suudavad 2 päevaga ka suht haruldased asjad kohale võluda... vastava hinnaga muidugi)

kunagi ammu oli e-parts samuti asjalik koht aga... siis keerasid nad kõige hullema käru kokku, mis võimalik (hakkasid kuvama hindu ilma km-ita...) praegu neid vist enam meil ei figureeri

EDIT: koodide järgi otsimine on elementaarne -> nii autodoc'is, kui ka nt ladu24-s on hulk juppe, mis ei ole algkataloogis autodega seotud :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#366
Ja nüüd on siis esimesed fca-psa pääsukesed väljas

Gtv ja 8c plaanid on maas ning 2022 lineup on Giulia (fl 2021), stelvio(fl 2021), Tonale ja üks täiendav SUV.

:evil:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#367
Varsti on tööautodeks Alfa pirukad :D
ts kirjutas:
02 Nov 2019, 08:47
Ja nüüd on siis esimesed fca-psa pääsukesed väljas

Gtv ja 8c plaanid on maas ning 2022 lineup on Giulia (fl 2021), stelvio(fl 2021), Tonale ja üks täiendav SUV.

:evil:

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#373
Et siis aastate pärast on Alfalt oodata ainult SUVsid, siis kui tõenäoliselt SUVid vaikselt moest lähevad 🤪
Ei usu, et see SUVhullus liiga kaua enam kestab, pigem vaikselt raugeb, Stelvio veel nagu jõudis rongile, aga mis edasi? Tundub et peab hakkama maha kandma seda Alfat? Kõik põnevad autod läksid Maseratile ju 😁
Et mis point oli sellel Alfa vormeliteemal, kui sul pole ühtegi sportautot mida turustada 😁

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#375
Usu mind - ei pea eriti kaua ootama enne jui see mõte tekib :)

Eriti, kui oled varem 2.0 omanud...
Tegelikult ma olen normaalne....
cron