Re: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm AT - ts

nädalavahetusel võtsin juhiakna reguleerimise ette- peale kahetunnist nikerdamist , õlitamist ja vandumist sain lõpuks akna enamvähem korralikult liikuma.

märge kõigile- kui vähegi võimalik, siis tasub eriti suur kaar võtta selle nikatsi osas, mida koos mootoriga müüakse [ https://alvadi.ee/kataloog/varuosa/14370704/3165 ]

selle tõstuk ise on nii kehvasti konstrueeritud, et reguleerimiseks on sisuliselt vaja millimeetritäpsuga klaasi ja mõlema kinnituse nurgad paika panna, et see enamvähem ilusti jooksma saada (ja selle aja peale on mutrite kinnituste tagused lahti). Originaalil on mängimisruumi oluliselt rohkem ning plast on piisava lõtkuga, et sinna ka määret vahele mahuks (selle tarvis on võimalik vaid õli kasutada ja seda kah üsna minimaalselt)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm AT - ts

eile siis jätkus saaga aknaga- klaas jälle viltu :evil:

peale 2h nikerdamist sai klaasikinnituse tagused piisavalt fikseeritud, et saaks natukenegi klaasi fikseerida.

järgmine samm-> tõenäoliselt tuleb needitud kinnitused välja vahetada või siis üle puurida ja dikseerida (uskumatut kräppi tehakse ikka... no kui raske korraliku kinnituse tegemine olla saaks)
Tegelikult ma olen normaalne....