Re: Suvaline pläma Vol 2020

#32
ts kirjutas:
13 Jaan 2020, 12:13
minu kauge kogemus parkla kaugemasse otsa parkimisest : panin 164 kaugele kaugele kaugele tahanurka, lähim auto kahe rea kaugusel, jalutasin mitusada meetrit automaadini, võtsin raha, jalutasin autoni tagasi, seisis ikka veel uhkes üksinduses ja auto jurude jõudses asvatasin, et tagumine uks oli konkreetselt mõlki löödud (siiani on veel).

kõige masendavam selle juures on see, et mingi jtüüp sõitis parkla tahanurka, lõi jalaga ukse lahti ja siis avastas, et nüüd läks küll pahasti ja sõitis lihtsalt minema. ja ma siis hakkan nüüd ust üle värvima ..

sama on muidugi ka teiste autodega olnud (mingeid täiesti müstilisi asju tekib auto peale).

abiks on tavaliselt tagumisse nurka parkimine ning auto harv pesemine (kui 159 ja 164 puhul on värv selline, et mustus väga välja ei paista, siis 407 on nii head värvi, et natukenegi asfalti näeb välja jubeda mustusekihina-> ma ei ole veel täheldanud, et keegi väga külje alla tahab parkida )

parklavälise teema juurde-> Tipp on siiski maja eest lapsekäega 155 uksele tõmmatud ilus natuke lopergune ring :D

EDIT: ja Alfade kõrvale parkimine aitab kah tavaliselt
Mul on ka tunne, et auto võimalikult si*asena hoidmine hoiab inimesi veidi eemale. Niimodi, et määrid ennast ikka korralikult ära kui vastu lähed :D

Porise autoga on näha ka kui keegi seda nühkinud vahepeal on...

Aga ikka väga tüütu probleem on tegelikult see inimeste suva pärast teiste vara hävitamine.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#33
Vb mõjutab autode liisimine kuidagi seda isiklikku vastutustunnet halvemaks suunas. Et see polegi tegelt nagu päris minu vara, ma lihtsalt kasutan seda 4 aastat ning pean selle ajaga saama sellest maksimumi. Kasko nagunii kohustuslik ja kui seda kulu juba nõnda palju on, siis olgu ka muretut tarbimist. Ja seda oma suhtumist on lihtne üle kanda ka teistele: kui mina oma auto kriimude pärast ei muretse, miks nemad peavad? Auto ju tarbeese ja mis liigub, see kulub ja mõisa köis ja kõik need teised rahvatarkused.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#34
Ma arvan kah, et see on lihtsalt tavaline hoolimatus. "Mina olen tähtis, teised on mingid mõttetud inimesed. Mina tean kuidas elada,kes elavad teisiti on mingid #@#€d"

Ja muidugi ei tasu unustada, et kui lööd autoukse jalaga lahti, siis oma uks ju viga ei saa :)

Võib-olla mõni on lihtsalt ärritunud, võib-olla teevad lapsed uksi lahti võib-olla on veel midagi aga üldiselt hoolimatus ja vastutusvõime puudumine on ikkagi ühisnimetaja.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#35
ts kirjutas:
16 Jaan 2020, 21:19
Ma arvan kah, et see on lihtsalt tavaline hoolimatus.
Nii see ongi
Sulvel Tallinna Espaki hoovis pakin last autosse. Tuleb mingi vanamees oma äevinäinud 1 Focusega. Paremal on ruumi küll aga ikka oli vaja oma vasaku küljega kõrvalolevale autole suht ligi sõita . Uks lahti ja kolaki vastu kõrvalolevat autot.
Kuna kiiret pold siis jäin ootama ja lootsin et Škoda omanik ilmub varem välja ...
Aga tuli Fordi omaik, kui sa seletatud et ta tagus kõrvaloleva auto ust - näitasin ka koha ära. Tüüp võtiis taskuräti ja höörus tatiga koha puhtaka ja ütles, et pole häda midagi (tegelikult oli paar heledamat täket) ja sõitis minema (ettepaneku peal oodata ja klaarida autoomanigkuga). Škodale jätsin kirja, mis numbriga auto ta ust täksis.
Seitsekümmend Viis
cron