Re: Suvaline pläma 2022

#16
Salongi kakkumise rõõmud jah. Aga vaata positiivse külje pealt - saad põhjaliku salongipuhastuse ka teha üksiti :)

Alfa Romeo 33 kirjutas:
06 Mär 2022, 16:23
Alfa Romeo 159 käsipiduritrosside vahetus...
Vastab tõele, et pool salongi koos esiistmetega tuleb välja kakkuda?
Kui jah, siis ma ei saa absoluutselt aru, mis selle auto loojatel peas toimus.
156 käsipiduritrosside vahetus oli küll 15-30 minuti töö ning midagi laiali ei pidanud lammutama. :D

Re: Suvaline pläma 2022

#17
159 on ehitatud samamoodi nagu 164 ja minu mälu järgi ka 166 (võin eksida selles osas). Tõsi küll- 164'l on üks tross, 166'l on kaks trossi
Ainus "lollus" on see tagumise istme eemaldamine (16x masinatel tuleb samuti keskkonsool lahti kangutada).

Väiksemad Alfad (145/146/147 ja 155/156 ning GT) kasutavad "lihtsamat" lahendust ("lihtsamat selles osas, et seal on tegelikult kolm trossi).

Positiivse noodi poolelt- nagu mainitud, saad keskkonsooli aluse puhtaks teha :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#19
Vaatan uut Maseratit - no ei tundu autona mida tahaks (NB! kui, ka raha oleKS)
Esiots on sama "õnnetu" kui viimasel Guliettal, kui ta välja tuli ... huvitav kas sama disainer?
Tagaots on samas parem, kui Levantel. Kui need kaks kokku panna saaKS OK välimuse
Pilt
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2022

#20
See näeb nõnna õnnetu välja jah ...

Maseratidel on kuidagi selle kujundusega üldse kuidagi pahasti (tahaks teha midagi ägedat aga ei julge). Imho suurem osa praegusest lineupist näeb mingi nurga alt välja nagu Jaguari ideeauto (aegunud disain, mida püütakse "noorendada")

Detaile on neil muidugi ägedaid :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#23
Oli seal mingit uut ka peale iga aastase, "have big plans of revival" ja siis läheb nii nagu ikka ....?
Viimati muutis Slicer, 11 Apr 2022, 16:36, muudetud 1 kord kokku.

Re: Suvaline pläma 2022

#24
Seekord jäi mulje nagu neil päriselt ka olekski plaan. Ja väidetavalt on Alfa üle väga pika aja tootmas hetkel isegi kasumit.
Tundus nagu võiks hakata uskuma asju.
Slicer kirjutas:
10 Apr 2022, 18:48
Oli seal mingit uut ka peale iga aastase, "have big plans if revival" ja siis läheb nii nagu ikka ....?

Re: Suvaline pläma 2022

#25
Kellelgi Stello Autoga kogemusi Alfade remondi osas? :)
Oleks vaja 156 rihmad vahetada.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#27
Mis firma õõtshoobasid keegi kasutanud on, kes on ise neid kodugaraazhis vahetanud?
On odavamate brändidega (nt. EGT, Redaelli jne) ka kellelgi kogemusi või on see kokkuvõttes big waste of money ja parem võtta ikka TRW? Pean silmas vastupidavust Eesti teedel, enne kui kolksuma ja igasuguseid muid veidraid hääli tegema hakkab.
BTW, murdunud õõts oli TRW toodang, õõtsa peale ilusti tootja nimi pressitud. :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#28
Olen kasutanud enamasti ainult TRW toodangut või siis Magneti Marellit, sest kõik teised odavamad kestavad max 1,5 aastat kui sedagi...
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2022

#29
147-156 teemadel- trw kestis alumise õõtsana kauem, kui mingi suvaline 1 tärniga jupp.

Ülemise õõtsana - polnud vahet :D moog, trw, fortune line, radaelli vms- umbes sama intervall oli ikka (puksid väsisid umbes samal ajal ära... Õõts ise oleks kestnud veel ja veel)

159 puhul ma siiski julgeks trw või moog'i poole vaadata ... Vist :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#30
Hei
Ma olen Stellos käinud nii Peugeot kui Alfaga. Asjalikud poisid ja neile meeldib see, millega tegelevad, mis on minu arvates oluline
cron