Re: Suvaline pläma 2022

#106
oot- Sul on ees koksiaalid ja tweeterid (st kõrgeid mängivad nii 6,5 kui originaaltweeterid)?

ma seda kombot kommenteeria ei oska :D kunagi ammu oli ühel autol sarnane kombo (küll mingite middle tier kenwoodi koksiaalidega ja hertz'i pinnapealsete tweeteritega) ja sealt bassi küll välja ei suutnud võluda :D
kõrged olid suurepärased aga bass jättis ikka väga väga tugevalt soovida (seal võis muidugi ka kaabelduses ja makis probleem olla)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#107
Täpselt nii, nii 6.5 koaksiaalid kui ka originaal tweeterid mängivad kõrgeid toone.
Bassi osas on ka tagasihoidlik praeguse komboga. Pean vist ikka esimesed võtma komponendid ja taha jätma koaksiaalid. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#108
kiiruse ja lihtsuse mõtes võid võtta lihtsalt midbassid ja need vahetada (nt https://noortehnik.ee/vibe-slickpro6m-v ... sskolarid/ )

sealt peaks bassi isuga tulema :D - tõsi küll, nende puhul tuleb uksepolstritel kõlaripesa vist laiali lammutada (ma ei mäleta, kas faceliftil oli seal rohkem ruumi või mitte- pre fl'il igatahes oli kõlaripesa imelikult koonuses)

või siis midagi lihtsamat https://noortehnik.ee/gas-mad-pm1-64-midbasskolarid/ (niipalju ei tümista aga midagi ikka)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#109
Esimene tundub päris hea aga paigaldussügavus on veidike overkill. :)
Kas 156 tweeterid on muidu crossoveri-filtriga ühes või on mingi eraldi crossover tweeterist eemal?
Oskad Sa midagi öelda taga aknalaual asuvate 156 sedaankerega kõlariaukude kohta? Vist on mõeldud Bose süsteemi jaoks. Mis suuruses need olla võiksid? 6x9 pidi vist liiga suur olema. On need ehk 5x7?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#110
Filter/konde on tweeteri küljes.

Tagaakna omad olid vist 5x7 pigem (aga jah mõeldud bose süsteemile bassi jaoks ).

Ma ei ole hetkel enam päris kindel, mis seal oli - mul oli sedaanile tehtud erinevaid sisselõikeid, et helisüsteem ära mahutada ja seal oli vist 6x9 suuremaks lõigatud aukudes (jube palju aega on möödas :D - ei mäleta enam).
Tegelikult ma olen normaalne....
cron