:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#1
Ma pakun, et tegu on maarjamaal ringisõitvatest 155-test kõige kallima isendiga (kes teavada, need teavad)



Auto ise selline:



http://www.lahe.net/gallery/alfaplx/DSF0658

http://www.lahe.net/gallery/alfaplx/DSF0671



Autol puudub tänase päeva seisuga detail, mida ei oleks, khm, parendatud. Nii veermikus, mootoris, käigukastis jne ...





... loll foorum, ei lase otse pilte linkida ?
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#2
(kes teavada, need teavad)




8) mina ei tea- aga tahaks teada :wink: (meeles veel A24 teemad selle auto kohta)



nii et ehk paar sõna siiski (kui tohib paluda :D) eriti (uue?) mootori kohta



edit: ei ole loll foorum:


Pilt
Pilt


Elagu IT võlud- albumist saab pildi linkida pildi "propertisi" alt, vastasel juhul ei tule sellest miskit :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#3
mjah. need IT võlud on eriti kohatud, allakirjutanu kohapealt :roll:



Mootorist hetkel pikemalt ei pajata. Mul on mingi plaan see auto odavalt maha müüa (ca 60k). Kevadine investeering sai just tehtud tasse.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#7
mjah. Tänase seisuga siis mootor vist uuesti maha. Tundub, et miskit on karteri tuulutuses vms kohas pekkis. Peale eile õhtust viimsi tagateedel paugutamist on kogu mootori kaitsealune meeldivalt Castrol RS -ine ...



Kuhu sa ikka kurdad, kui siis siia. Hetkel on plan siis selline, et kui tuleb uuesti maha, siis teen terve muusika. alates tagavara kaane windorfimist ja lõpetades mõningate vahejahutite jms asjadega ... enamus manti nagu nii ootab juba pikemat aega riiulis, et autosse sisse kolida.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#8
:twisted: :twisted: :twisted:



ja ootame väääääääga suure huviga :twisted:



muuseas -> sa oled vist esimene inimene, kes on kunagi rõõmus olnud mootori kustumise üle :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#10
Offtopic, kuid....

märkasin su signatuuri muutust :shock: müts maha 8)



EDIT: peaksid sinna veel lisama, et tõelised Autod (k.a. turbineeritud 155) ehitatakse ise :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#11
Okei, see loom sõidab ilusti, eile sai ka uue lamba anduri, seega viimased mured lahendatud. rõhk muule nüüdsest.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#14
vahelduva eduga paneb mootor mulle ajudesse. Arvasin alguses, et viga on MAF anduris, ning tõelise e-bay "rahabossina" ostsin uue 34£ eest.



selline asi saabus just


Pilt
Pilt


Peale installi loomulikult olukord ei paranenud. Aga ma olen ju harjunud sellega, et kohe kõike ei saa. Samas, persedyno ütles, et minek läks veidi paremaks, seega arvatavasti polnud MAF ka enam esimeses nooruses.



Uuringud kestavad.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#15
Kuidas Alfa elab?

Tundsin ühe sinise bella tetrise maja juures ära, nillisin veel tükk aega pika pilguga auto ümber ega peremeest ka kuskil paista :lol:

Mis sümptomid täpsemalt MAFi vahetama sundisid? Kas vahetasid samal ajal õhufiltrit ka? Mul seisab selle anduri vahetus ilmselt varsti ees...

Muidu väljast näeb väga kobe välja 8) Edu!