O: Alfa Romeo 156 2.0 JTS õhulõdvik.

#1
Tere.

Sooviks osta sümboolse hinna eest antud masinale õhulõdvikut, mis kinnitub ühe otsaga throttle body (drosselklapi) külge ja teise otsaga õhutorusse. Seisukord ei oma tähtsust - võib olla ka defektne.
Kuna originaal lõdvikut pole sellele masinale saada ning muidugi mitte ka silikoon aftermarket juppi, siis sai konsulteeritud Poola tuuning ettevõttega, kes on valmis selle lõdviku mulle silikoonist tegema, kui ma saadan originaal lõdviku neile, et selle järgi see teha. Kuna ma enda auto küljest ei tahaks seda olemasolevat juppi minema saata, siis ehk kellelgi on pakkuda seda juppi sümboolse tasu eest? :)
Ühendust saab privaatsõnumi kaudu.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: O: Alfa Romeo 156 2.0 JTS õhulõdvik.

#4
Erinevad on jaa. JTSil on kaks ava, üks karterituulutuse ja teine pidurivõimendi jaoks. TS lõdvikul aga üks ava karterituulutuse jaoks. Ning tundub ka pikem olema.
TSile toodetakse neid aftermarket kujul küll ning isegi uusi originaale on saada aga JTSil on seis päris hapu.
GSR, firma kes toodab aftermarket lõdvikuid Alfadele vastas mu päringu peale, et kui leiduks 5 inimest kes sooviks selle tellida, siis nad oleksid nõus neid tootma - alates sellest kogusest kataks see nende tootmiskulud.
Aga kust Sa korjad need 156 JTS mehed kokku, kellel kõigil oleks vaja uut lõdvikut. :D

Variant 2 oleks kasutada TS mootori oma, kuna diameeter on neil üks, sest JTS drosselklapp sobib ka kõigile 156 TS mootoritele. Aga iseasi on see, kas see nurk mis drosselklapist tuleb on sama nurga all, mis JTS mootori lõdvikul, et ei oleks väga palju erinev.
Lühemaks saaks seda lõdvikut alati lõigata - silikooni puhul. Originaal lõdvikut vist kahjuks ei lõikaks.
Teise ava kannataks ka ehk kuidagi tekitada või siis kolmikuga liita kokku üheks. Raske on see Alfamehe elu, kui sobivat juppi enam ei toodeta... :D
Diislitele ja twinnidele tehakse isegi aftermarket kraami päris kõvasti aga JTS on kuidagi ära unustatud - vist on nii saast mootor, et kedagi ei huvita sellele aftermarket juppide tootmine. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron