Alfa Romeo 156 FL, 2.4JTD, 129KW, 2005, albertini

#1
Jah, 156-tega endiselt sõidetakse ja täitsa igapäevaselt!

See mõnus liikur on minu käes alates 2023 aasta juulist.
Isendil sai just Eesti residendina 3 aastat täis ja on siia sattunud läbi "legendaarse/kurikuulsa" Kadaka tee autoplatsi, kus haruldasemat kraami ikka meie maale liigub. Vähemalt korralike keredega autosid tuleb sealt küll, sellises seisus 156-te Eestist leida on praktiliselt võimatu. Eelmine omanik värskendas ja hooldas masina peale ostu küll ära aga see on vana auto puhul ka elementaarne.
Käisin alles ükspäev seal platsil ka ise ja võin öelda, et sinna võib kiigata küll haruldusi otsides. Müügiprotsessi ja kliendikogemuse osa ei oska kommenteerida :D

*Mul on olnud 2 esimese põlve 156-te ka aga ma ei ole varem märganud, et nende pöörderaadius nii suur olnuks(Äkki harjusin vahepeal Bolti käuladega ära?)

*Mulle tegelikult halli värvi autod ei meeldi(aga jumalik disain korvab selle pisikese monotoonsuse).

*Masin pole ühegi ebameeldiva tehnilise viperusega üllatanud, ainult klassikaga(pistikud! :mrgreen: ).

*Traktor küll aga mingi 5-6 sajale? Sobib! (Auto on 80% ulatuses maanteesõitudeks enihau).

*Äsja sai puhaste paberitega TÜV läbitud. No okei, peaaegu puhastega(mõra klaasis ja kadunud kingad).

*Sportwagon pakub mulle parajalt praktilisust(mind you, ma kaalusin ka Fiat 500 ostu!)

*Välimusele lisab vürtsi madaldus(mis Tallinna ristmikel aegajalt läbi põhjakatte endast teada annab).

Jätkame rõõmsate kilomeetrite kogumist! :hi:
Pilt
Pilt
Alfas are for nice people...