Pildimäng

#1
Alustaks siis uue igavuse peletamisega siin foorumis(ega siin foorumis tegelt igav polegi,aga lisame natuke funki juurde). :D
Mis autoga on tegu,sooviks siis marki ja mudelit? :)
P.S Tegu suhteliset lihtsa küsimusega. :D
P.S2 Kes vastab õieti lisab järgmise pildi.
Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Pildimäng

#3
alfanatico kirjutas:kurat, vaatan ja vaatan, aga ei saa aru, on nagu honda, aga ei ole ka, no mitte ei tea... äkki on sprint, ah ei usu :roll:
Ütlesin,et alustan suhteliselt lihtsa küsimusega! :wink:
Thäädz thee raith änsver Alfsud Sprint. :icon_shifty:
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 17 Jaan 2009, 19:12, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Pildimäng

#5
:icon_roll:

kas see on see aja peale mäng, kus keegi peab võitmiseks enne mind vastama ja mina pilti ei lisa... :icon_hi:

või kasutatakse siin peale itaalia autode veel midagi :icon_think:

EDIT: alfanatico võiks nüüd mingi sigakeerulise concepti lisada :icon_thumbup: näiteks ford maya või midagi
Tegelikult ma olen normaalne....

Pildimäng

#6
ts kirjutas::icon_roll:

kas see on see aja peale mäng, kus keegi peab võitmiseks enne mind vastama ja mina pilti ei lisa... :icon_hi:

või kasutatakse siin peale itaalia autode veel midagi :icon_think:

EDIT: alfanatico võiks nüüd mingi sigakeerulise concepti lisada :icon_thumbup: näiteks ford maya või midagi
tundub küll sedaspsi 8)

Pildimäng

#7
ts kirjutas::icon_roll:

kas see on see aja peale mäng, kus keegi peab võitmiseks enne mind vastama ja mina pilti ei lisa... :icon_hi:

või kasutatakse siin peale itaalia autode veel midagi :icon_think:

EDIT: alfanatico võiks nüüd mingi sigakeerulise concepti lisada :icon_thumbup: näiteks ford maya või midagi
Teisi autosi võib ka loomulikult kasutada! :)
Ma alusatsin teemat lihtsalt Alfaga,kuna meil selle margi kohane Foorum ju. :wink:
Kui Lp. Alfanatico aega saab,siis ehk lisab ta mõne keerulisema pildi! :icon_roll:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Pildimäng

#9
33 Stradale :mrgreen:

EDIT: kaks Nordi 67kraadise (vist) nurga all, spica pritse, twin spark ning teel 230bhp, rajaversioonis 270; toodanguarv 18 autot :icon_thumbup:

EDIT2: kõrval paistab olevat maserati 3500 GTI?

EDIT3: pagan - pikemalt vaadates ikka 90kraadi paistab olevat :oops: huvitav, kuidas nii viltu on meelde jäänud :?

Edit [eiteamitmes] :oops: ikkagi on kogu vastus vale -> ei ole Stradale vaid Corsa (ehk siis 33/2) ja paremal ei ole mitte 3500 vaid pigem Ferrari 250GT :icon_thumbup: - vastuse muutmise põhus selles, et stradale versioon kasutab kütusetorustikku, mitte voolikuid (ja trompetid on pikemad)... ja 3500 ning 250 on suht sarnase tagaveerandiga :oops:
Tegelikult ma olen normaalne....
cron