VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#1
vaba teema... kas teeme midagi see aasta majandusraskuste kiuste, langeva kütusehinna valguses?

kõik ideed teretulnud, näited eelmistest aastatest mis meeldis, mida võiks teha jms (ärme seekord tõrva hakka kallama sinna mis ei meeldinud - see mis ei meeldinud lihtsalt ei tõusegi päevakorda, ei aruta, ei tee rohkem).

omalt poolt pakuks ideena:

* tabasalu platsi kasutada liberajana lähema 1,5 kuu jooksul. kui kellelgi on käpp kuskil tööstuses, hulgilaos vms mis nv ei toimeta aga omab tasuta kasutatavat suurt platsi (min 100x50m) siis antagu aga märku... hoiame osalustasuga kokku (sobib ka igasugune õppeplats kus rada olemas...). (alternatiivid veel rutja ja kiltsi lennurajad - kus ruumi piisavalt ja võimalik peaks olema ka loataotlemine).

* kevadet tervitaks rapla asfaldil - hea tehniline rada kus kiirus väga suureks ei lähe - peamine rõhk õige trajektoori valikul ja väljasõidu puhul enamasti jääb ruumi vea korrigeerimiseks enne kui mets algab... Vanade röövkalade põnevuse hoidmiseks võiks rada läbida seekord tagurpidi, e kellaosuti suunas... ainus ohtlik koht tekib siis stardisirge järel oleva betoonpiirde juures aga selleks peab ikka VÄGA PINGUTAMA, et tabada (käisin vaatasin sügisel BMW cupi osavõistlust et veenduda asja toimivuses)

*sügisel ehk õnnestuks traditsiooniline KIIRE ALFA tegemine meelitada Jaani eestvedamisele? (aitan meeleldi jõu ja nõuga - aga eest seda vedada ei taha).

_

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#2
Ma pooldaks ka mingi platsi kasutust liberajana, kasvõi Tabasalu.
Tean mitmeid platse, aga neil kõigil asfalt juba "kulunud" ja külglibisemisega ei tahaks löökauku sattuda.
Muidugi võimalus Tõrvas teha, seal üks suur plats (gümnaasiumi õppeplats/parkla), aga Tlna rahvale kauge.
Samas stiilis nagu oli sprint, st pead ka kasutama mõistust, mitte ainult sirget paremat jalga. Igal juhul sõitmas :D
Ainult taas Tabasalus rent... Taas kindel kogus masinaid vaja... Ainus miinus asja juures.

Rapla- poolt! Raja rent madal, ei aja osavõtutasu taevasse.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#4
Jäärajaga oleks igati nõus, samas kardan, et tabasalu plats võib väikseks jääda.

Rapla tundub igati mõistlik, hetkel ainult ei kujuta väga seda ette tagurpidi sõitmas, sest alati ikka õiget pidid sõitnud, aga usun, et vajadusel harjub kiiresti.

Karikaid minu poolest vaja ei ole, sest palju meist ikka seda mingi suure au ja kuulsuse pärast teevad. Kui kindlasti nänni jagada vaja on, siis pudel alfapildiga veini toob vast igaühel naeratuse näole.

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#5
Mulle meeldib sauga :oops:
Ilmselt oleks mõtet minna saugale mõni teisipäev.. kuulutada välja minek ja asi ära teha nendega, kes raatsivad... :roll:
Seda muidugi juhul kui samasugune võimalus, nagu mullu oli, säilib. Teab keegi täpsemalt rääkida?

PS: Liberajale 147-ga kindlasti ei tule. Kui, siis mõne teise sõidukiga.
Tehniline rada kõlab väga huvitavalt, sellel rajal kusjuures polegi kunagi paarutanud.
Otsesõit väga ei eruta... tuleks vb vaid kambavaimust kohale.
a.k.a Anthrax

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#6
:icon_think:

mina näiteks see aasta tahaks küll vähemalt vahelduseks kuhugi jõuda (eriti Rapla muidugi-> pole kordagi seal päriselt sõitnud :roll: )

kui jumal annab, siis saab ehk varsti juba nii kaugele... et saab juba natuke kiirustada/rahmeldada [kuigi- metoodiliselt altpoolt üles ehitamisega kipub olema nii, et :mrgreen: enne katuseantennini jõudmist olen pidurite ja kere juures tagasi :icon_thumbup: ja 2do list kasvab sama kiiresti, kui see kahaneb säilitades enamvähem stabiilse ridade arvu... ]

:icon_shifty: kolmandat autot ja garaazi oleks tarvis vist :icon_angel: [maniakaaldepressiivne osa minust ei luba lugeda autot "worthy" enne, kui ka kiirust mittemõjutavad pisiasjad korras on]

sry4OT

EDIT: Sprint oleks samuti huvitav :roll: Saugale vist veel ronida ei julge :wink:

EDIT2: jäärada läbin viimase kuu (isegi rohkema jooksul) on daily bases, seega jätab suht külmaks :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#10
Mina oleks nõus enam vähem kõigega !
jäärada - peaasi et peale minek oleks normaaalne , kuna siiani on mul paljud jääraja sõidud selle pärast ära jäänud!
Sauga - rinkale tahaks see spordiaasta ka teiste alfadega mõõtu võtta . Eelmine aasta oli mu kogemus veel rinka sõidul täiesti null ,kuid sügise sai juba natuke harjutamaś käidud ja julgust kogutud !Kuid nagu eelmine aasta näitas saab rinkale minna ainult teisipäeva õhtuti ,kuna meil puudus piisav kogus entusiaste kahjuks :icon_thumbdown:
Rapla - kardirada on selline pisut kahtlane , tundub nagu pisut liiga kiina-käänaline olema (minu joaks), sobiks rohkem mu teise auto jaoks kuid seda veel niipea valmis ei jõua.

Ja muidugi minu hetke kõige suuremaks takistuseks saab olema ka Ajateenistus !
Kuid kui tõesti tuleb mingi jääraja trall ja rall veebruari lõpul siis see on päris tõenäoline et saan isegi tulla! :icon_thumbup:

VÄGA vaba arutelu - ehk mokalaat ürituseks!

#11
Kommenteeriksin vaid auhindade teemat. Karikad võiksid ühel sportlikul võistlusel ikka olla. Ega nende maksumus võistlust ülearu kalliks ei aja. Pudel alfapildiga veini on ka minul kodus olemas, no aga jälle nagu ei raatsi avada... Pudeli eest võistelda ei tahaks. Kui võidaks, teeks ise meelsasti kaasvõistlejatele välja!
Luman kirjutas:Jäärajaga oleks igati nõus, samas kardan, et tabasalu plats võib väikseks jääda.

Rapla tundub igati mõistlik, hetkel ainult ei kujuta väga seda ette tagurpidi sõitmas, sest alati ikka õiget pidid sõitnud, aga usun, et vajadusel harjub kiiresti.

Karikaid minu poolest vaja ei ole, sest palju meist ikka seda mingi suure au ja kuulsuse pärast teevad. Kui kindlasti nänni jagada vaja on, siis pudel alfapildiga veini toob vast igaühel naeratuse näole.
cron