GTV gabariidituled?

#1
ehk siis ülevaatusel selgus, et esimesed gabariidituled ei põle ja ennem kui tulesid lahti kiskuma hakkaks, ehk oskab keegi GTV/Spideri omanik öelda, kas need gabariidi/park tuled ikka asuvad udutuledega ühe tule sees. Tundub ainus loogiline koht aga pole ka user manuali, et järele vaadata.

GTV gabariidituled?

#2
otsekokkupuudet ei ole, kuid.... pigem otsiks ikka ülevaltpoolt :wink:



see et suunatuli on koos udutulega ei ole esmakordne, kuid see, et gabariit asub põhitulest allpool oleks suht .... jabur ausaltöeldes (kuigi loogika kohalt on tal suunatuled põhituledest kriipsuvõrra kaugemal).



kas kumbagi gabariiti ei ole?

kui ei siis pigem kontrollida kaitsmeid (alfal on olnud alati oma veidrusi- võibolla on GTV-l gabariidid eraldi kaitsme all?) vaadata tulelüliti üle (keskmine kontakt p..s?)
Tegelikult ma olen normaalne....

GTV gabariidituled?

#3
GTV-l see probleem, et lähi ja kaug on lkül ühe suure tule sees, kuid kapotis on vaid kaks väikest ümmargust ava, kust ühest paistab lähi- ja teisest kaugtule pirn ja gabariidi jaoks seal ruumi pole.

Aga auto24 foorumis juba üks alfasõber kinnitas, et 5w pirnid asuvadki seal, kus ma neid kahtlustasin, seega peab tuled lahti kangutama ja vaatama. Hästi ei tahaks uskuda, et mõlemad pirnid läbi, kuidagi väga kahtlane, samas lüliti töötab ja kaitsmed on korras, seega viga kusagil ühenduses. Aga vaatan igaljuhul õhtul pirnid üle.