Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#1
Ostsin siis 145 Alfa

Auto on ise vägagi hea, aga enne eelmist kasutajat kelleks oli kaks nänalat "mags" olid kasutaja kes "ilmselt" ei taha autode korrasolekust midagi teada. mags suutis sel parandada ka käigukasti osas nii mõndagi. Rääkimata sellest, et toredad tegelased olid suutnud panna väntvõlli pöörete anduri otsa ABS anduri külge :icon_clap: . Ehtne tort heeringaga :) Lae polster on kinnitatud nööpnõeltega. Kapoti all oli algselt klaasipesuvedeliku paagi peal mitte kork vaid asi mis vajab korki. Ehk siis kraanikausi äravoolu ava (täiskomplektselt). Kapoti all vahib vastu õhu sissevõtu kopsiku asemel lüpsimasina voolik. Ja radika ventikale on peale kirjutatud zdelano v sssr :icon_clap: Kas pole tore? Pamer on vastu lumevalli puruks sõidetud. Esitiivad ei kuulu ilmselgelt mitte 145-le vaid 146-le mis oli punast värvi ja värvitud on need kauni halli aerosool värviga mis on kenasti ka koorumas. Summuti on nii kaunilt keevitatud, et kui näitasin naisele keevituse pilti suurendatult, siis arvas ta, et pildistasin s...tahnnikut.
Ühel kaunil päeval helistas naine, et seisab autoga ilusti tee ääres ja ei saa absoluutselt liikuda. Kartsin juba kõige hullemat, aga nagu me teame on Alfa vead tegelikult väga väikesed ja parandatavad, siis ei olnudki midagi väga hullu. Vaid veovõlli ots oli lahti tulnud kuna poolassi poldid olid vääägagi nirult kinnitatud ja see viimane mis veel hoidis läks kah pooleks.
Täna siis: Võtsim esimese parema ratta alt ära, et puhastada ABS hammastikku. Oli tore, et võtsin selle enne alt kui ise kukkus, sest ühel poldil oli keere suudetud korralikult maha keerata. ABS hammastik ise oli kah muidugi ääreni äkku täis. Kui jõudsin taga vasaku ratta alt keerata, siis sain kah näukse üllatuse osaliseks. ABS kui selline meile vajalik ja vägagi hea asi oli küljest ää rebitud, sest arvati, et kui peab ära tulema, siis kuidagi ikka saab ja tuligi jõuga ära. Andur ise on küll paigas aga pistik oo küll ribadeks tõmmatud. Olen teinud autost ka mõningaid pilte . Aga olge kindlad, et see saab kindlasti korda. Minu enda ja ka ts abiga kes on mulle nii õhutajaks, kui ka väga heaks sõbraks.


... pidid järgnevad

ah jaa... pleksist vormitud ja suht s... [kunstipäraelt] kiletatud tagumised paar klaasi on kah :mrgreen: aga mitte kauaks :wink:
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia

Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#11
MorzokMan kirjutas:Millegi pärast tuletab jutt ja pildid koheselt doktorihärra ts-i eelmist 164-ja meelde...

Igal juhul jõudu ja viitsimist!
:icon_hi:

kas oled vaadanud, kui palju maksavad jupid 164-le ning kui palju 145-le :mrgreen: (pealegi ma mõõtsin ka 164 üsna usinalt kilomeetreid enne kui uus tuli)

pealegi panen käe südamele, et hoolimata nirust olukorrast sattus see 145 ülimalt õigel hetkel müüki :icon_thumbup: oleks seal veel aastakese pädevust üles näidatud, siis oleks see samasuguses seisus nagu minu esimene sõiduk ostuhetkel (hetkel ei ole peale ABS-i ja võimendijuhtmete veel midagi elektrisüsteemis muditud)

EDIT: ma parem ei hakka jõudu ja jaksu foorumi kaudu eraldi soovima :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 145 1,7 16V; PS145

#12
ts kirjutas:
MorzokMan kirjutas:Millegi pärast tuletab jutt ja pildid koheselt doktorihärra ts-i eelmist 164-ja meelde...

Igal juhul jõudu ja viitsimist!
:icon_hi:

kas oled vaadanud, kui palju maksavad jupid 164-le ning kui palju 145-le :mrgreen: (pealegi ma mõõtsin ka 164 üsna usinalt kilomeetreid enne kui uus tuli)

pealegi panen käe südamele, et hoolimata nirust olukorrast sattus see 145 ülimalt õigel hetkel müüki :icon_thumbup: oleks seal veel aastakese pädevust üles näidatud, siis oleks see samasuguses seisus nagu minu esimene sõiduk ostuhetkel (hetkel ei ole peale ABS-i ja võimendijuhtmete veel midagi elektrisüsteemis muditud)

EDIT: ma parem ei hakka jõudu ja jaksu foorumi kaudu eraldi soovima :wink:

Eks seda jaksu ja jõudu saab meil koos seal peal raisata :icon_hi:
Anna lollile alfa ja teeb sellest saia
cron