Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#33
veiks kirjutas:jube lausa vaadata neid arveid.... tuleb välja, et alfa ikkagi on vilets auto :D


@teeb ka enamus töödest ise ära

Kui juba enese kiitmiseks läks, siis astuks kah ligi. Ise kah siin paarkendtuhat* kokku hoidnud garaazi all vist :lol:

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#35
loomigulisust on vaja härrased, loomingulisust, mul on ka ühel tuttaval gtv, tagaõõtsale sai mingeid hyundai 50.- pukse sätitud ja väga vähe muret on tal selle masinaga, need autod on tehtud emotsiooniga ja neid tuleb ka parandanda emotsiooniga, mitte raamatuga

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#41
laager 90.- rõve kives, 200jane volvo hammasrihm 54.- (kallis tootja) vot see on odav, krt tsekkasin ka mõningaid giulietta asju, ja kui kannatust ja ja õigekohapealt tellimist harrastada, siis on ikka saia raha eest võimalik jubinaid saada :icon_think:
ps nagu ma mingi aega nägin, et 33 amortidel oli mingi soodus hulgibaasis, saia vastu sai

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#42
veiks kirjutas:Üldiselt mina pean vanakooli alfat odavaimaks autoks üldse, (va. w124...)

põhineb siis 164 näitel...
Pean nõustuma, kuid teatud juppide kohapealt siiski mitte. Näiteks Siduri survelaager ja hammasrihma pingutusrullik olid 2 tükki millede soetamine korraks hinget kinni võttis. Aga kõike arvestades... mõistlik masin - ei ole seda tüüpilist hala ära teeninud!

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#43
Nonii - nii kaua siis saigi muretult sõita - nüüd taas mingi jama.
Nimelt maanteel ühtlase kiirusega sõites jätab vahel nagu sihukese augu mootori töösse sisse ja vahel sureb isegi välja.
Kahtlustan nukkvõlli asendi andurit ning loodan, et veeren ikka töökojani ära - hakkan sinna nimelt kohe liikuma :icon_roll:

Hoidke mulle siis pöialt :icon_hi: