PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#17
Kas päriselt kah võtab nii palju, või on see paberil?

Olen mobile.de-s uitand ja seal märgitud kõikidele 3.0 24v 164 -le urban-küttekuluks a la 18.6 vms. Mina aga pole isegi raske jalaga saanud kuluks üle 12l/100km (sidur oli siis küllalt libe tough) .

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#18
ts kirjutas::P
akording tu itaaliaspiid:
[ http://www.italiaspeed.com/index_files/ ... milano.jpg ]

mootorid ja kastid on paigas:
bensiin:
1,4 turbo (120hj); 1,4 multiair (170hj); 1750 (ehk siis sama TB, mis 159´l eeldatavasti arendab 200hj ning tippversioonis 235); kõik kombineerituna manuaalkastiga;
1,4 multiair saab kahe siduriga robotkasti :icon_thumbup: arvatavasti lisandub see ka 1750 mootoritele

diisleid saab olema kolm:
1,6 105hj; 2,0 170hj ning 2,0 ökotamiseks 140hj; kõik manuaalid, vaid 170hj puhul saab omale tellida topeltsiduriga kasti

DNA tuleb- koos Q2 ning VDC elektroonilise kontrolliga :icon_thumbup: ning standardversioon saab omale 16" veljed, Sprint ja Sport savad veidi muudetud tjuuningu ning terve hunniku lisavarustust (loomulikult ei puudu pakist ka bluuändmii ning nahk jne)
lisapaketid saavad kõik erinevad sisupaneelid (ja navi saab edaspidi olema tom tom :icon_thumbup: )
Lugupidamisega:
TS Motors
:thanksspin:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#21
Miq kirjutas:Oeh kiusavad,
Ostke mulle 159 ti ja siis ma hakkan mõtlema väiksema variandi peale :finish: .

:offtopic:

Miks 3.2 v6 alfa mootor 18l/100le võtab?
Bikoos it känn!

Tegelikkuses saad sellise kulu ainult siis, kui linnas talvel lühikesi otsi sõidas. Kombineerituna on tavaliselt nii 13l kanti. See on siis 159 näitel, vanemate mootorite kohta ei tea kosta.

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#22
147 järglase kohapealt ootaks siiski ära, millal kate ametlikult pealt maha tõmmatakse kuskil näitusel, siis saab lõppliku seisukoha võtta, et kui ilus või kole ta on. Aga ega 147 ise ka just mingi meeletu disainiime ei ole, nii et isegi halval juhul ei saa kukkumine ränk olla :lol:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#25
:offtopic:
Luman kirjutas:Aga ega 147 ise ka just mingi meeletu disainiime ei ole, nii et isegi halval juhul ei saa kukkumine ränk olla :lol:
mulle näiteks pre fl 147 disainijoon väägage meeldib - jätkuvalt !

_

Aga topicusse kirjutades: ootaks selle uue ilmutise ära ja kaeks siis oma silmaga mis loom tu omm... see kohvipakslt ja ohtralt fotopoes tuunitud piltidelt ennustamine väga ei toida ammu juba
:roll:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#26
E.T. kirjutas:Aga topicusse kirjutades: ootaks selle uue ilmutise ära ja kaeks siis oma silmaga mis loom tu omm... see kohvipakslt ja ohtralt fotopoes tuunitud piltidelt ennustamine väga ei toida ammu juba
:roll:
eks peab ikka ära ootama muidugest, näed mito mulle juba mõne nurga alt täitsa meeldib, kui olen lähemalt uurind :)
enne feisslifti tehtud 147 ninake aga on superilus minuarust... "never sei faking nilbe" nagu ütleb vanasõna :icon_angel:

tooge hoovi, mehed tahvad kaeda ja nolidzhit ajada :xmastree: + :grandpa: = :finish:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#27
alfanatico kirjutas:näed mito mulle juba mõne nurga alt täitsa meeldib, kui olen lähemalt uurind :)
- ehk oled lihtsalt ära harjunud ?
:lol:


samas... mulle ei meeldis iiani 156fl tagatuled ja 147 fl esituled...
ilmselt siiski oled leidnud mitos need paar rakurssi mis OK on ;)
- lisaks kui selle mito nimelise aparaadi ostaks oleks eestis ju AINULAADNE (umbes nagu 8c-ga) - naabri lapselapsed vaataks vanu pilte ja arutaks mis auto see oli mis haapsalu kiirenduseüritusel osales... jms :P


-e-

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#28
E.T. kirjutas:samas... mulle ei meeldis iiani 156fl tagatuled
...ära siis ilma oksekotita minu taga sõida linnas :icon_angel:
ilmselt siiski oled leidnud mitos need paar rakurssi mis OK on
...tna jõllasin piloodi ees oma kümme minsa, tõesti aina ilusamaks muutub, kole töntsakus mis avaldus fotodel ei hakka laivis niimoodi silmapeale, vähe sellest, mõni nurk on tõesti v hea... kui oleks veel mõni peenem nimi siis :icon_clap: mito gta tahaks lives näha...

aga teemasse... ei kardagi et 149 väga julk tuleb, kardan, aint, et sulab massi :?