Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#982
4WD kogemusest võin öelda, et tagumine ots ees rajalt lahkumine nõuab suht suurt osavust, enamasti lähed ikka nina ees :icon_wave:

Kas muidu kõigil 159-l on nii, et sellise ilmaga ringi sõites lohiseb põhi vastu maad või olen ma ainus, kellel hädasti tõstevedrusid vaja oleks :weightlifter:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#983
Luman kirjutas:4WD kogemusest võin öelda, et tagumine ots ees rajalt lahkumine nõuab suht suurt osavust, enamasti lähed ikka nina ees :icon_wave:

Kas muidu kõigil 159-l on nii, et sellise ilmaga ringi sõites lohiseb põhi vastu maad või olen ma ainus, kellel hädasti tõstevedrusid vaja oleks :weightlifter:
kle ära räägi, ma olen breraga ikka siuke põhjakoristaja praegu, tundub, et tallinnas ei ole madalamat autot, raage freesimine käib tänavatel... unustasin selle uue vedru mõtte kohe ära :? (madalduse siis) :lol:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#985
Tahate ma räägin teile madalast autost ja lumest :doublefu:

Proovisin eile (rõhk sõnal proovisin), täitsa sõidetav, aga kütusekulu läheb suureks, st lume lükkamine on ikka raske töö.
Nüüd sõidan diislilõksuga edasi ja ootan sahka teedele
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#987
bnd kirjutas:Tahate ma räägin teile madalast autost ja lumest :doublefu:
võrdlus pole õiglane, sul on ikka raage kubatuuriga lumesahk-muruniiduk, meie lihtsad inimesed siin ikka räägime tavalistest autodest :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 2

#989
Vabandust

Järgmine kord, kui räägitakse "õmblusmasina" mootoritest, ma enam ei sekku teemasse. st kui ikka on alla V-kujulise või 6 sil, siis ei kvalifitseeru sõidetavaks :butt:

Ja modedele teeks siinjuures kohe ettepaneku, lüüa iga teema kaheks, st kes omavad MOOTORIGA sõidukit, need räägivad omas teemas ja kes omavad mootoriga sõidukit, neile on oma nurgake.
Siis me ikka suudame asjaliku jutu ja mula eraldi hoida selles suures infovoos, mis siis pidevalt tekib :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)