Suvaline PLÄMA vol 2010

#526
Lambo vast otseselt halvemaks ei läinud... ehk saab Alfast ka sellisel moel asja ?
IMHO ta hetkel Fiati poolt suretatavana liiga apetiitne ei ole...
Või võlub kedagi väljavaade Crysle Romeost rohkem?

Suvaline PLÄMA vol 2010

#529
Ma just ükskord mõtlesin seda, et näiteks maksan linnale mingi sümboolse summa, et saaks ära vedada riigist :D
Ferrari eest ntx 10000 eurot :D

Suvaline PLÄMA vol 2010

#533
-erik- kirjutas:http://uudised.ekspressauto.ee/news/aut ... d=36132417

Varsti pannakse vist üldse "formelitele" pedaalid ja 18 käiku, ning las väntavad :D
millest selline arvamus siis, läbiaegade kõige võimsamad f1 masinad on olnud just 4sil turbod, päris nii lühikese mäluga ei saa ju ka olla
bemmi M10 tegi koguni 1,5l mahuga 1500hj max seades omalajal ja seda tänavauto plokiga (millele muidugi mehaanikud oli peale kusnud terve aasta) aga noh siis olid ka nii mehed kui autod rauast, mitte mingi pisara poetajad
http://www.youtube.com/watch?v=K0Kez3P4 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=eG-4sSoXlaM" onclick="window.open(this.href);return false;

Suvaline PLÄMA vol 2010

#534
-erik- kirjutas:Et osta Golf, mis on 100 korda kindlam, kui Alfa? :wink:
Loogish ju. Sest alfat ostes on tema ajaloo kohta midagi täiesti võimatu teada saada (siit näiteks, jumala mõttetu koht), aga platsil seisvate hirmharuldaste Golf 3-de kohta saad sa ilma igasuguse vaevata tema adekvaatse hooldusajaloo.

Palju neid alfasid (ehk 156-d välja arvata) omanikku vahetab, ilma et mingigi inf foorumist läbi ei käiks? Vist mitte eriti palju.

Oh, ja teie ei saanud külmaga autosse sisse, aga mina murdsin oma ainukese võtme juhiukse luku sisse ära. Ja õngitsesin seda kahe paari naise maniküüripintsettidega miinus 20ga sealt jupp aega välja. Pimedas. Päris hea oli, aga kätte sain. Nüüd on mul uus võti. Isegi kaks uut võtit. Terasest, raisk. Mitte enam messingist. Ja ukse tegin lõpuks lahti lukuhoovastikule vajutades. Kuna linki oli nigunii lappimisel, oli see üsna lihtne.

Ja muide, tihendite määrimine on ikkagi ajutine lahendus. Suht vähe kestab. Eriti näiteks, kui auto on lumisena garaaži aetud, ilusti ööga ära sulanud ja siis hommikul paarikümne miinusega välja minna. Imearmsalt võtab tihendid uuesti kinni, ei aita see määrimine midagi.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#535
zakalwe kirjutas:Ja muide, tihendite määrimine on ikkagi ajutine lahendus. Suht vähe kestab. Eriti näiteks, kui auto on lumisena garaaži aetud, ilusti ööga ära sulanud ja siis hommikul paarikümne miinusega välja minna. Imearmsalt võtab tihendid uuesti kinni, ei aita see määrimine midagi.
Enne hommikul väljasõitmist kuivatad ikka hoolikalt pehme froteerätikuga ära :P

Suvaline PLÄMA vol 2010

#536
Pilot Motors - ainus Alfa Romeo ametlik esindus Eestis sai täna kolme aastaseks!
Onju ilus lugeda, pigem siit, mitte homme kuskilt ajakirjast!

Aga õnne veelkord ... :icon_hi:

NB! Ei olnud ju raske neid ridu kirjutada. Ses mõttes ei ole saanud siiani aru, ühe näitsiku solvumisest (avamise aegu -minu, veel ühe tüübi ja foorumi peale) :roll: , aga las see täna olla. :wink:
Seitsekümmend Viis

Suvaline PLÄMA vol 2010

#537
-erik- kirjutas:Et osta Golf, mis on 100 korda kindlam, kui Alfa? :wink:
dääm- mul on lausa kakssada korda raskem elu, kui golf 3 omanikul :doublefu:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#538
ts kirjutas:
-erik- kirjutas:Et osta Golf, mis on 100 korda kindlam, kui Alfa? :wink:
dääm- mul on lausa kakssada korda raskem elu, kui golf 3 omanikul :doublefu:
Mul ka...aga siin ju neidki, kellel alfasid näiteks 5. Ma ei taha mõelda, milline piin neil elada on.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#539
Uhhhhhhhh....
No fakinghell e-ajastu my ass. Kuradi digiallkirjastamine või sitt. Enamus normaalsed inimesed kasutavad google chrome või mozilla firefoxi. No ei toeta see id-kaardi lugeja ühte ja siis ei toeta sertifitseerimise keskus teist ja lõpuks jookseb internet exporer kokku, kui üritan läbi selle midagi teha. Vahele ütleb sk.ee mulle, et vabandame aga mingi asja tegemiseks on vaja <IE5.. no joptvajomat, mul on 8(!!!). Üks hetk on sertifikaat vana ja teine hetk ei suuda mingit ühendust luua ja peale mida tuleb välja, et mul puudub mingi ligipääsuluba. Ja kogu selle krempli peale on pooled lingid surnud ja serveriga ühenduse loomine ei õnnestu.

:icon_hi:
Ma tänan.
a.k.a Anthrax

Suvaline PLÄMA vol 2010

#540
Word!
Pilt
TÄPSELT sama asi oli täna. Internet Explorer ajas mingit jama päev otsa mulle.
Ja mõtle, et me saame enamvähem äärest aru, et mis teha või nii. Aga kui mingi old-school tahaks olla eesrindlik ja kasutada arvutit ja ID-kaarti ja siis visatakse sellisesse rägastikku.