Suvaline PLÄMA vol 2010

#541
Tunnen end kohati ka selle nn old-school tudikesena. St käin nädalas kordi erinevates asutustes, linnavalitsused jne.
Oleme proovinud kasutada taotluste ja kooskõlastuste jaoks neid e-teenuseid. Aga oleme ikka seal, et kasutame vana head kättetoimetamisviisi, ehk siis paber, allkiri alla ja autole hääled sisse ja tuld. Esiteks ei oska lihtsalt kõiki neid blanke täita "e" vahendusel, lisaks ei oska ametnikud ise tihtipeale läbi veebi tulevate paberitega midagi teha. Ja kõige kindlam on ikkagi, et teed oma paberi valmis, viid kohale ja kui vaja teed veel üleandmisakti. Ja pole muret.

Aga jah, mõne asutusega peab "E" vahendusel töötama- a'la maksuamet.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#542
:icon_hi:

mind ajavad närvi need paberid, mis on võimalik alla laadida, täita ja siis allkirjastada, skännida ning saata meiliga faksile, kuna asutused ei suuda ddoc faile lugeda :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#543
Kas keegi teab kuidas nettivaraosa.fi lehele oma kuulutust lisada? Registreerisin ära kuid kuulutuse lisamise nuppu ei ole kuskilt otsast märganud. :icon_wtf:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#544
Muu pläma hulka: suur tänu moderaatoritele, kes asja käsile on võtnud ja (eriti) ost-müük-vahetus teema reeglistiku paika pannud ja seda ka konkreetselt korrigeerivad vastavalt vajadusele. Nii on see kõigi jaoks mugavam ja ülevaatlikum. Ja endal ka selgem, mida ja kuidas seal teemas teha. Juba paar päeva on selge, et keegi midagi ikka modereerib ka:)

Tänud.
Keep up the good work.

Moderaatori heldinud märkus:

Tänan!
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#549
Tegin eile õhtul 300km ringi.
Krt, liiklus seisis. Kohati selline tunne, et inimesed näevad lund esimest korda. No ja ei taipa need uimerdajad (30kmh) peeglisse vaadata ja lasta kolonn mööda. tihti sabas 15 autot. Üks ainuke reka lasi mööda, ehk tõmbas bussitaskusse.

Muidu mulle selline ilm rämedalt meeldib.

Nüüd hakkan Tallinnapoole sõitma, eks näis kaua aega võtab :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#550
Aii.. mul kopp nii ees juba :evil:
Eile istusin bussiga mingi 2 tundi tööjuures hoovis kinni, sain lõpuks kätte läksin ringi keerama kõrval tänavale, kuid see tuli nii ootamatult, et tõmbasin külgees järgmisesse valli. Järgmised 15minutit oli sisustatud jälle :lol: Tänane tööpäev jäi ära kuna Tallinn-Narva mnt-l padaorukandis liiklus seisab. Kodu hoovis on munadeni lumi ja ei ole erilist motti kaevama minna. + mingi kavalad vennikesed on mossele mingi korraliku mäe ette visanud

Mõnus.... jõudu!

P.S. Plaan oli garaazi V6-te ehitama minna kuid seal räästani lumevall ees. Seega on terve nädalavahetus suht untsus.
155, 2x166, 159 ja 75?

Suvaline PLÄMA vol 2010

#551
Eile õhtu tulin narva poolt... Krt ma ei saa aru inimestest. Olgu sõidavad 50-60 km/h.... sõitke aga kas iga natukese aja pärast on vaja kiirus 30 peale pidurdada ja siis uuesti kiirendada. Sõitku ühtlase kiirusega. Siis sõida seal nende järgi 50-30-50-60-30 km/h
Meil oli ikka korralik rivi autosid.... mingi 30 tk kui mitte rohkem.

Sillamäel oli veel selline juhus et mingi Igor sõitis oma buumeriga mul ees. Pikivahe oli mingi 50 meetrit või isegi rohkem, näen... vennike paneb vasaku suuna sisse ja hakkab ära keerama, kuid sõidab oma teeotsast mööda. Ma siis vaatasin et ok.. juu sõidab järgmisest teeotsast või tõmbab tee äärde. EI vennike lükkab tagurpidi käigu sisse ja hakkab tagurdama, samal ajal mingi tädi vastasuunas tahab samasse kohta keerata kuhu bemm. Reastus suhteliselt keset teed. Selle aja peale polnud mul enam kuhugile keerata... pidurdada ka palju ei saanud kuna tee oli libe ja buss oli juba suhteliselt risti teel. Õnneks suure signaalitamise peale mutt sõitis eest ära ja sain Igorist mööda põigata:
155, 2x166, 159 ja 75?

Suvaline PLÄMA vol 2010

#552
Jees...(Tartu) lahkusin eile töölt kella 14 paiku, et jõuda laps (via FI) Hiinalinna koju viia ja ise kella 16ks tundi jõuda...nojah, olingi 16 paiku KODUS. Ja mõtlesin, et säätstan taksoga aega. Noei. Keegi oli ennast keset riia mäge tele põiki keeranud.
Mõttetu sota, jala olaks ikka kiiremini saanud.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#555
-erik- kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=UpFZkCLl ... r_embedded#!
Vaadake videot alates 1:06, kellegi Alfa Romeo 156 siit foorumist? :icon_shifty:
Vaata üks leht teemas tagasi. Seal link ja pisut juttu ka asja kohta.
Sry. :icon_shifty: :oops:
Ma eelmisel lehel enne postitamist niiväga ei uurinud, kuid nüüd leidsin. :oops:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.