Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#1
Nii, minu unistus siis täitus:D Ära t6in ja jube korraliku isendi kusjuures, Itaaliast on ta pärit aga kätte sain ta tutvuste kaudu (mul suguv6sa saksas:P) ühelt sakslaselt, kes temaga 8 kuud s6itis aga siis olude sunnil Brasiiliasse kolis ja auto mulle edasi müüs, mootor on hästi säilinud (ls. 113 000 praeguseks ja 100% originaal kusjuures, paberid on ette näidata) Samuti on olemas auto itaalia passi koopia ja saksa passi koopia... Sisu on koralik kui välja arvata juhi iste, tüüpviga Q4 poolnahksisul, nahk veninud... Autol siis veel kliimaautomaatik, 4x el aknad, jne jne jne... Kee ka natuke on pärvi näinud, m6ned m6lgid ja kriimud, aga mitte midagi t6sist... S6idum6nst rääkides :twisted: :twisted: :twisted: Q4 on ikka Q4, kes tundnud on see teab... Aga küttekulu jääb ka kusagil sinna 13-14 kanti linnas:P Nüüdseks olen temaga s6itnud juba 7000 km. ja olen ülimalt rahul autoga... Ja ARKi minnes selgus ka, et see on esimene sellie isend meie maal ja väidetavalt pole ka Lätis ühtegi... Pole ka ime sellise toodangu numbri juures (1004 tk. parandage mind kui eksin)... A mis ma siin ikka patran, korraldage ruttu mingi Alfade kokkusaamine v6i KiireAlfa2006 ja saate autot oma silmaga näha ja käega katsuda...;) Rohkem ei viitsi kirjutada, küsige kui miski huvitab;)

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#3
auh, aargh, urrr, oiiii, mmmhhh, vvvhhh, kurinahk 8) :o

...just täna, jah just täna surfisin mööda netiavarusi ja otsisin taga 155 Q4, noh nii huvipärast et äkki kusagil... pole tõesti korralike palju ripakil, väga vinge missiin öelda, kõige tähtsamam, et mis värvi??? :D ja kus pesitsed sellega, ega mitte Valgas?

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#5
nojaheksole :)

ma arvan, et me kohtusime hiljuti valga konsumi juures, ma olin oma musta Ti wagoniga parkisin su punanaha kõrval... jõllasin tükk aega, et mis nali see on et keegi valgamees on omale Q4 soetand!...annbeliivabõl :)

...niiet ma olen siis näinud... tõesti kift pill, sellest kohe kiirgab head minekut, postita aga pilte ka...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#6
Jah seal ma t6esti olin, mul valgas väga palju tuttavaid, ma pea iga nädalavahetus seal, nii et v6in sulle kunagi s6itu ka teha selle loomaga:D

Aga sinu oma oli ka ikka jube ilus kohe... 150 Alfade seeria on ikka üle k6ioge ja muidugi 33, minu esimene alfa ja teine lemmik 155 Q4 k6rval...

Ma luban et panen siia 6htuks pildid ka üles, ma vähemalt yritan... aga kuna alfade kokkusaamine tuleb, ma tahan ka teiste alfasid näha...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#8
habba habba..... võtaks siis kah järjekorda, kui juba asi nii kriitiline :lol: eks siis hiljem vaatab, kas kunagi võimalus tuleb



ts@ jumaldab 155 kerekuju :wink: ning delta tehnikat :twisted: :twisted: :twisted:



igatahes-> õnne ja edu ning edu ja õnne (vaheldumisi ja korraga ning läbisegi :twisted: ) ja loomulikult Palju Edukaid Starte rahvaautode kõrvalt foori taga :lol: :lol: :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#9
gena kirjutas: A mis ma siin ikka patran, korraldage ruttu mingi Alfade kokkusaamine v6i KiireAlfa2006 ja saate autot oma silmaga näha ja käega katsuda...;) Rohkem ei viitsi kirjutada, küsige kui miski huvitab;)


Kas lubate puhkuse lõpetada või peab kohe hakkama midagi organiseerima...?

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#11
l6peta ikka puhkus ära enne, nii kriitiline seis ka pole:D

Aga pilte üritasin üles panna, aga ei krt, ei saa hakkama selle zone.ee-ga, on kellegil m6ni parem koht välja pakkuda?

ahvaauode k6rvalt starte on olnud küll jah:D Ega nende nina ettepoole j6udnud pole:D :P

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#15
deuce kirjutas:miks siis ei ole nii kas sa põhjendada ka seda negatiivset vastust oskad :wink:


lihtsalt uskumatu, et keegi sellise väärt aparaadi ka eestisse toimetas :)
Brera 3.6 Q4