Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#19
Ma annan sulle peksa. Igal juhul annan peksa. :roll:



Jopp antoonio. Said raiks enne mind selle tehtud. Ma kollan mööda eurot juba tükk aega, et sellist isendit leida. (okei, teatavatel põhjustel kyll wide bodyt)



aga siiski. Kadedus ajab silmad veriseks ja meeled segi.



Aga noh... Juhul, kui sa seda müüma hakkad, siis pane minu NR sinna esimeseks sellesse ostjate järjekorda.



Ja kui tallinna tulema satud, siis mees, ära jäta ka suhtlemata.





Kotkas,



Hingab vaid 155 -st õhku.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#20
kift, kift :)

...väga kuulid veljed all minuarust, sobib hästi, aga kes siis pagassi sellist rasket kola täis laob? :D ...viska kohe auto tühjaks :D ...lisakilod aut...

...ok, ok mul omal tglt samamoodi wagon silmini täis audiokola, GTV tõmban selleest täiesti plangiks, raadioaugu isegi müürin kinni konsoolis :D

nii nagu tehasest tuli 72 aasta...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#21
Audio peab olema, ma ei saa ilma selleta:D

Ja Kotkas, hea pakkumise korral on müük isegi m6eldav, aga mitte veel nii pea, mul peab enne isu täis saama (kas üldse saab sellisest autost?:D), jube m6nus auto on:D Aga nüüd tahaks veel v6imsamat:D Nagu ikka... Nt. 3.2 V6 mootoriga GT oleks vahva:D

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#22
ütleme nii, et minu teadmiste pagasis on selle autole nii mõnigi trikk varuks... seega, tüdine kiiresti, mul sepistatud kolvid ootavad...
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#25
rodza kirjutas:palju su q4-l kW on???
enda 2.5 v-6 el 121


137kW, aga nagu me teame siis turbomootoril kW polegi nii metsikult, näitaja on nM, mida minu Q4 on 291nM@2500 rpm Ja Q4 on 0-100km/h V6-st täpselt sekund kiirem...

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#26
Uuh sa ju lausa kosmose kingituse saanud(enda vaevaga loomulikult)Q4 vägev riist.Mul endal 96 a. 2,0 TS.Sain kätte läbisõiduga 84000km.Praegu ees 125000km.Sai ainult piduri jooks kõpitsetud.Aga muidu on ta mul ustav armuke.Mootor chipitud.Nii,et 120 kilo peaks välja venitama.Isend kah pisu unikaalsem.Hele veluur sisu ja puit dekooriga-rooliga,väidetavalt põhjamaade pakett-istmesoojendustega.Sõitnud ainult eestis ja väidetavalt eestis ainult neli sellist müüdud.Üks on bambuses.Tean Talinnas ainult üht isendit sellist.Äkki kellelgi siinsetest selline isend olema....

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#28
rodza kirjutas:krt...sirge pääle vaja minna....D:D:D:D...
kas kellelgi on ettekujutust palju on eestis alfa 155 mudeleid... mis mootoriga ja mitu eksemplari???
Päris palju tundub neid olevat. Siin ja seal jääb silma.

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#29
gena kirjutas:... aga kuna alfade kokkusaamine tuleb, ma tahan ka teiste alfasid näha...


vaata ürituste alla ;) ja saada regamismail (kui pole teinud, mina ei tea ka kõikide fooruminimesi ja passis leiduvaid kodanikunimesi selle taga)

Alfa Romeo 155 Q4 (2.0 16v Turbo 4x4)

#30
gena kirjutas: A mis ma siin ikka patran, korraldage ruttu mingi Alfade kokkusaamine v6i KiireAlfa2006 ja saate autot oma silmaga näha ja käega katsuda...;) Rohkem ei viitsi kirjutada, küsige kui miski huvitab;)


Alfa Romeo 155Q4: 16,80 16,00 16,00



Endiselt ei kommentaari. Millal patramise asemel auto korda teed?