Sauga Teisipäevakud 2010

#33
Neid rollerikiivreid jms saab ju poest odava raha eest..:) Natuke ringi vaadata, siis aegunud homologeeringuga "päris" kiivreidki liigub suht OK hinnaga. Milleks neid veel kaugelt maalt tellima peab..:) Ma ostsin miski V-CAN-i munakoore vist ~600 EEK eest... Täiesti kõlbulik sellisteks üritusteks... Midagi sarnast, nagu ET pakkus, ainult klaas on ka ees...
Eesti Saabiklubi ja foorum

Sauga Teisipäevakud 2010

#34
Osad Fiat'i mehed on huvi tundnud ka võimalusel sõitma tulla. Ega Alfa rahval midagi selle vastu ei oleks ?
Brera 3.6 Q4

Sauga Teisipäevakud 2010

#35
Luman kirjutas:
cyber kirjutas:Neid rollerikiivreid jms saab ju poest odava raha eest..:) Natuke ringi vaadata, siis aegunud homologeeringuga "päris" kiivreidki liigub suht OK hinnaga. Milleks neid veel kaugelt maalt tellima peab..:) Ma ostsin miski V-CAN-i munakoore vist ~600 EEK eest... Täiesti kõlbulik sellisteks üritusteks... Midagi sarnast, nagu ET pakkus, ainult klaas on ka ees...
Ma tahtsin sellist saada...
Pilt
...muidu oleks võinud ka kohapealt osta jah.

Ragz, see on avalik rajapäev, mille korraldamisega pole meil midagi pistmist, nii et me pole ka mingid lubadja või keelajad siin. Aga vaevalt, et kellelgi meist midagi kiirete Fiatide vaatamise vastu on :wink:

Sauga Teisipäevakud 2010

#38
Maybe tulevad kibedamad läti pojad ka Saugale.
Suhtlesin täna Laurisega - maybe aetakse must 75 kurjaks (kui see käima otsustab minna jne).

(läti hall GTA - mida kibedamad eestlased tunevad ja mis saksa müüdi on lätis tagasi)

Sauga Teisipäevakud 2010

#40
Mu 1.8 Coupe küll teab mis kiire pole, aga sõita tahaks küll :) Võibolla õnnestub Arne ka nõusse saada sinise kiire Coupega.
Brera 3.6 Q4

Sauga Teisipäevakud 2010

#42
Keegi mind ka viitsib pära peale võtta?
Pole küll autot millega kiirelt sõita aga vahiks raja kõrval ja teeks amatöörlikul tasemel pilti näiteks...
:icon_roll:

Sauga Teisipäevakud 2010

#43
ragz kirjutas:On muide teisipäeval mingisugune ühine minek ka või tuleb kolmeks kohale laekuda ja olemas ?
Pole midagi plaaninud küll, eks iga üks tuleb siis, kui jõuab. Ise stardin ilmselt kuskil nelja paiku Keilast, nii et kuskil peale viit peaks kohal olema. 3h sõitmist peaks ära rahuldama isu vast küll.

Sauga Teisipäevakud 2010

#44
Mul on plaan juba ennelõunapaiku teele asuda. Natuke naudin Pärnut ja siis 4-5 ajal rajale.

Kas hr. Alfanatico oma punast prouat ei tahaks sihtotstarbeliselt kasutada?
Ega kõik kes tulevad, ei pea ju sõitma. Pealtvaatajatelt raha ei küsita (vähemalt siiani pole seda tehtud) :wink:
a.k.a Anthrax

Sauga Teisipäevakud 2010

#45
Ma esmasp Tallinnas uusi velgi-rehve proovimas. Kui sobivad, siis sissesõit neile kohe, kui aga mitte, siis saavad lamellid :mrgreen: tunda karmi-karedat asfalti.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)