M.V.Alfa Romeo 164 1991a.H.25000.Uued pildid!!MÜÜDUD

#1
Müüa siis selline isend, http://www.carrating.org/car.php?1661" onclick="window.open(this.href);return false; peaks olema tuttav auto siin foorumis .
Vahetatud piduritorud ja tagauksekolmnurk,esirehvid,ülevaatus olemas .
pildid siit-- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... _missing=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Lisinfo ps-i.
5036100
Last edited by janlot on 08 Jun 2010, 20:32, edited 3 times in total.

M.V.Alfa Romeo 164 1991a.H.25000.Uued pildid!!MÜÜDUD

#2
::itpnt::

teeme nii, et hoiame müügiteema puhtana (ja ausana :icon_thumbup: )

ehk siis värsked pildid väga oodatud
janlot wrote:Müüa siis selline isend, http://www.carrating.org/car.php?1661" onclick="window.open(this.href);return false; peaks olema tuttav auto siin foorumis .
Vahetatud piduritorud ja tagauksekolmnurk,esirehvid,ülevaatus olemas .
Katki on esistange alumine lisa,värsked pildid ka varsti.
Lisinfo ps-i.
5036100
Tegelikult ma olen normaalne....

M.V.Alfa Romeo 164 1991a.H.25000.Uued pildid!!MÜÜDUD

#7
Image
Image
Image
:icon_wtf:

teeme nii, et korrigeerid auto võimsuse ära - sada kolmkümmend kuus kilovatti kirjutatakse 136, mitte 163 :mrgreen:

P.S. V6 Alfa müügil on kohustuslik pilt mootorist ning kuna Sul on seal ka reidipildid, siis tee probleemide vältimiseks ka pagassist pilti (muidugi ka katkisest stangeosast)
veiks wrote:nelipakk oleks ka viisakas... :icon_angel:
vihe vist sellest, et see on Sinu kolmnurk seal? :roll:

:oops: niipalju siis teema puhtanahoidmisest :|
Tegelikult ma olen normaalne....

M.V.Alfa Romeo 164 1991a.H.25000.Uued pildid!!MÜÜDUD

#14
:roll: heast show masinast pole enam palju järgi-oleks pidanud ikka ise selle ää ostma, kui see veel viisakas oli :cry: meistril veidi nukker vaadata oma teost sellises seisus?
Müüjale küsimus, et kas kroom osad sittased või ära kulunud/kõdunenud? uksepakkud siis? ja kas sisemised värvitud detailid sama moodi sittased, või ära pleekinud?