Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1235
bnd mõtles seda nr't :)
Pilt
Pilt
Päris korralikult sai auto Stello Autos ettevõetud (50+ töötundi).
Alustades rihmavahetusest, lõpetades polüpuksidega.
Omajagu veel teha:
1) Uus väljalaske kollektor ja front pipes (plaan EQ torud ja kolded).
2) Käigukasti hoovastiku sisu + shortshifter
Ning muud asjad.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1241
Otsisin ka Eibachi komplekte, kuid leitsin ainult 147 GTA omasid. Kuid sain hiljuti targemaks, et need sobivad ka 156 GTA'le, GT'le ja 156 SW'le! :D

Ühest FB Alfa Romeo GTA kommuunist, teadis üks alfist öelda järgmist:

"147 GTA bar fits everything"
"3.2 GT fits 156 and GT"
"156 fits 156."
"156 SW will fit 147/GT and 156 sedan."

"SW/147/GT have anti roll with dent, because of tank line for refuelling"
"rear subframes are no different on 3.2s it's only non GTA 147s have a steel rear subframe but it fits identically"

Seega jah... nüüd peab ostma ära selle 147GTA Eibachi komplekti, kuid sealt jääks seljuhul üle tagumine stabilisaatori varras.
Oleks huvilisi sellele? Saaksite oma 147/156/Gt ülejuhitavaks teha rohkem, kui tagumik jäigem.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1242
Eile suutis üks tagant sisse sõita kui ülekäigu ees seisma jäin :evil:

Pilt


Pilt


Pilt


Hetkel jääb mulje visuaali järgi justkui pole kahju teab mis hull, aga auto all ju mina ei näe... Ning seda komposiit plastikust stanget on väga keeruline parandada ilusasti, ka väikseid mõrasid- terve uus GTA stange on mõistlikum, kuid neid müüakse hinge hinnaga, kuid see pole enam minu mure :) . Lisaks on näha, et tagumine tiib on korralikult sisse muljutud pikkupidi (kui hästi seda annab sirgeks venitada, et kvaliteetne jääks...?). Neid tagumisi külgi pole üldse saada, kui just ainult teise GTA küljest., kuid kogu asja juures on kõige masendavam lihtsalt see, et peab uuesti minema seda parandama... kuigi äsja sai ju terve auto kere värvitud, koos põhjaliku keretöödega rooste eemaldamiseks jne. Ühesõnaga korralik laks finantsiliselt, kuid õnneks ise seda plekkima enam ei pea... ainuke positiivne noot. :cry:

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1243
:evil: :evil: :evil:
This-is-Why-We-cant-Have-Nice-Things.jpg
This-is-Why-We-cant-Have-Nice-Things.jpg (33.38 KiB) Vaadatud 314 korda
masendav...

ole siis valmis, et kindlustuse tüübid hakkavad rääkima, kuidsas põhimõtteliselt on tegemist sellesama autoga, mida auto24's müüakse 1500.- eest ja nii edasi. kuni selleni, et kuna hinnanguliselt võiks remondipakkumine tulla kuhugi 3-4 k juurde, siis "pole pointi, selle raha eest saab omale kaks bemmi vms..

tiib tundub olema venitatav- kuna hoog oli väike, siis vist jäi kere terveks (minu 156 sai korralikuma laksu)- ma hetkel ei mäleta täpselt tagaosa ehitust aga vist ei olnud seal all ka mingit väga kergelt kortsuvat plekki
Tegelikult ma olen normaalne....