AR GTV V6 TB '96 Passione

#130
Slicer kirjutas:Miks su Alfa südameopile läks? Vaatasin, et ka parem silm on välja võetud :|
Ah et siis ikka läks.
Kui sa Slicer oleks tulnud viimasele Kiire Alfa üritusele siis sul oleks aimu ::itpnt::
Ei tea kas pannakse klaassilm või seotakse ainult side üle augu :icon_wtf:

AR GTV V6 TB '96 Passione

#131
Kristop kirjutas:Kui sa Slicer oleks tulnud viimasele Kiire Alfa üritusele siis sul oleks aimu ::itpnt::
Ah siis ikka oligi midagi? Ma pole suurem asi "autokuulaja" aga kostus kuidagi valesti. Ja arvestades, et meil on kw enamvähem sama arv aga sul kahekohaline pisikupee ja mul maailma kõige raskem diisel-automaat pereauto, siis olid vahed kangesti suured. Mulle hakkas juba tunduma, et olengi lihtsalt nii hea sõitja :) ...

A mis siis viga on?

AR GTV V6 TB '96 Passione

#133
supp kirjutas:aa need vist ongi sinu raamsaaled siis mis mul laua peal praegu
Ilmselt küll


Aga tegelikult on silver ükssilmal jah väike talvine turgutus. Ilmselt pika teekonna vältel mingil hetkel kuivale jäänud natuke. Teiseks oli tegelikult väikene häiriv hääl algusest saadik häirimas. Pärast esimest klapi regulli jäi vähemaks aga nüüd tuli tagasi. Piloti tublid tohtrid praegu vaatavad mis seis täpsemalt on. Ja kuna mingi Audodelta chipi mõte kuskil taga peas siis ühine arvamus otsustas lahti võtmise kasuks.



Raplas oli jah sedakorda siis nii et hääl oli nagu ta oli ja minekut veel vähem. Aga vahva üritus oli sellegi poolest.

P.S klaas silm pidi Pussy'dele olema. Ilma silma klapita ikka vaja inimesi hirmutada.

Eks ma viskan updeiti kui midagi jälle kuuleb
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB
cron