mootori ja käigukasti padjad?

#7
kallurautojuht kirjutas:poest! aga ma juba arvan mis viga on ja see pole patjade viga. Ma sain endale käigukasti padja poest 17.10 .- eest.
Ei viga on kindlasti mootori patjades võtsin küljest kummi puks on lahti sees ja loksub seal.
Nimelt kust poest said?
Käigukasti oma on suht väike aga mootori omad suured suht kindlasti palju kallimad kah.

mootori ja käigukasti padjad?

#8
Võrust, Autoeksperdist

kuna leti hind on 75.-
siis ma toimisin nii et vaatasin netist et ohoo kusagil saksas on mootori padi 16.- eur.

Ma tahan ka sellise hinnaga , mõtlesin uurisin veidi ringi ja tuli välja et kõikides poodides maksab ta mingi 75.-

kuna Võrru oli uus pood tulnud nimelt auto eksperts siis nagu uued tuliad ikka tahavad nad ju hullult läbi lüüa. seadsin siis sammud sinnapoole kuna seal oli teoreetiliselt kõige suurem võimalus hinda tingida.Astusin leti juurde ja küsisin , et mis teil siis alfa käigukasti padi maksab? Noor aktivist kargas kohe arvuti taha ja natukese aja pärast teatas et 75.- Ma ülesin et ei saa olla üks teine pood pakub 16.- ga. Siis kargasid kõik leti tagant püsti, niipalju kui neid seal oli, ning kohe pärima , et mis pood see oli. Ma vastasin et on üks linna piires (Ega ma tegelt ei valetanudki kuna leidsin puksi odava neti poest ja arvuti oli mul ju linna piires, seega oli ka pood minujaoks põhimõtteliselt "linna piires") Noh vennad olid nii äksi täis et hakkasid kohe 3-e kesi 3 me arvuti taga mulle mootori patja otsima. Vahepeal pakkusid et nad teevad mulle 35.- ga , ma polnud nõus. siis üks neist leidis vist hea soone , ma nägin kui ta paberipeale kirjutas selle puksi õige hinna mis oli 12.- siis toksis veits oma kalkulaatorit ja ütles et saab mulle teha 17.10.- .Rohkem alla ei saa. Ok diil kuna saksast tellides oleks ma pidand nagunii mingi 20.- posti maksma juurde, siis tundus see mulle hea hind olevat.

siin on sulle ebay link: http://www.ebay.de/sch/AutoErsatz-Repar ... %2520Romeo

Aga ma ei mäleta kus ma seda odavat nägin :(


http://www.ebay.de/sch/AutoErsatz-Repar ... =156&rt=nc

mootori ja käigukasti padjad?

#14
Toomas sul on see must 156 sw?

Se sama kes mingi aeg käis geneka rihma vahetamas mutter ja polt is?

supp kirjutas:no kuulge, lõpetage ära, erinevate tootjate osad ongi kordades erinevate hindade ja kvaliteediga
Viimasel ajal vaadates kuidas Alfa hinnad on liikunud allapoole pole mul küll plaanis eluaeg Alfat pidada ja sellest tuleneb ka minu varuosade valik.Tahaks juba Smart i proovida :D
Samas ka 159 on selline põnev, aga siis kui selle ostan siis ma arvan, et see küll viimaseks Alfaks.

Ah jaa ja teadmiseks teistele , et see 156 2.4 jtd geneka rihma rull see kõige suurem peab vastu ainult kaks nädalat juhul kui osta kõige odavam, mul juba jälle läbi.

mootori ja käigukasti padjad?

#15
kallurautojuht kirjutas:Toomas sul on see must 156 sw?

Se sama kes mingi aeg käis geneka rihma vahetamas mutter ja polt is?

supp kirjutas:no kuulge, lõpetage ära, erinevate tootjate osad ongi kordades erinevate hindade ja kvaliteediga
Viimasel ajal vaadates kuidas Alfa hinnad on liikunud allapoole pole mul küll plaanis eluaeg Alfat pidada ja sellest tuleneb ka minu varuosade valik.Tahaks juba Smart i proovida :D
Samas ka 159 on selline põnev, aga siis kui selle ostan siis ma arvan, et see küll viimaseks Alfaks.

Ah jaa ja teadmiseks teistele , et see 156 2.4 jtd geneka rihma rull see kõige suurem peab vastu ainult kaks nädalat juhul kui osta kõige odavam, mul juba jälle läbi.
Ei see ei ole must see hall ja ta ei ole õnneks minu oma vaid remonti toodud mulle,töö kõrvalt vaikselt teen autosid.Palju need rihma rullid maksavad üldse sellel on kah vaja vahetada??