AR 155, 1993, zakalwe

#64
Kui te oleks...siis keegi poleks jne.
eniveis, ma jälle toimetan.

Ja ts, pole sult pm-i. No ei ole noh.

best bet: töö iimeil (andresv@ag.tartu.ee)
seda ma tööpäeviti ikka loen. St on pidevalt lahti ja nähtav.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#65
Korras ühesõnaga. Käigukast otsas.
Ma hakkan kohe nutma.
Et nagu käigud kõik ilusti lülituvad ja kohapeal võib sõitmist mängida. Aga mis ei liigu, on auto. Kui ma oleks kuuene, oleks ilgelt cool. Täpselt nagu päris, isegi spidokas töötab kenasti vastavalt pööretele.
Hea, et see raks käis siis, kui autol oli juba kerge hoog sees, veeres teeserva ära: jube tore oleks enamvähem tartu ümbruse kõige lollimale ristmikule/raudtee ülesõidule vedelema jääda.

Nii tore. Nüüd on mul siis 2 poolpiduse kastiga 155t. Eriti tigedaks teeb see, et ma JUST enne lagunemist nägin vaeva ja vuntsisin punase stange/iluvõre/tuledealused liistud (lõpuks) üles ja panin külge...

Phuk dat.
Tea kas nordile veel kaste kuskilt saada ka on?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#66
ega Sul äkki satelliidid või veovõlli otsad lahti pole?
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#67
ts kirjutas:ega Sul äkki satelliidid või veovõlli otsad lahti pole?

Ei ole üldse naljakas.
See oli täpselt esimene asi, mis ma üle vaatasin, kui kanali peale sain. Kui ma oleks nii lihtsalt pääsenud, poleks ju mõtet kurtagi. Ütleme nii, et kõik see, mis jääb väljapoole käigukasti, toimib nagu võiks.

Ma arvan, et see on nüüd selle 'ülekeeramise', mida kirjeldasin, lõpptagajärg.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#68
loogiline küll (kahjuks)

kui käigud lülituvad ja mingit raginat jms ei järgne, siis arvatavasti differ
diff12.png
diff12.png (8.35 KiB) Vaadatud 5562 korda
testida tasub-> komplektne differ näitab Nordile sellist asja
OE NO.: 55201208 91602284 ; Car Make: FIAT LANCIA ALFAROMEO ; Size: STANDARD ;
USE FOR 1: : FIAT 500 ABARTH UNO PUNTO GRANDE PU. ;
USE FOR 2: : FIAT STILO MAREA PALIO SIENA LINEA . ;
USE FOR 3: : LANCIA YPSILON MUSA DELTA DEDRA LYB. ; U
SE FOR 4: : ALFAROMEO 145 146 147 155 156 SPIDE
diff_1.png
diff_1.png (10.95 KiB) Vaadatud 5562 korda


abiks: http://www.tvc.se/AR/Workshop_Manual/Ge ... mplete.pdf

[quote= "Eper"]Substituted Substitutes
71719743 GEARS AND CASE - Replacement date:07/2002
Prod. code Description Min. qty Repl. Ratio
91602284 GEARS AND CASE 1 1/1
Substituted Substitutes
91602055 GEARS AND CASE - Replacement date:12/2001
Prod. code Description Min. qty Repl. Ratio
91602284 GEARS AND CASE 1 1/1
Substituted Substitutes
91602057 GEARS AND CASE - Replacement date:07/2000
Prod. code Description Min. qty Repl. Ratio
91602284 GEARS AND CASE 1 1/1
Substituted Substitutes
91602058 GEARS AND CASE - Replacement date:04/2001
Prod. code Description Min. qty Repl. Ratio
91602284 GEARS AND CASE 1 1/1


Comprehensive replacement list for:
91602284 GEARS AND CASE - Subst. Date03/2005


55201208 GEARS AND CASE


Replacements for: 91602284 GEARS AND CASE - Subst. Date : 03/2005

Prod. code Description Min. qty Repl. Ratio
55201208 GEARS AND CASE 1 1/1
[/quote]
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#69
yeah, mul on manual juba lahti.
Pean tunnistama, et olukord ei rõõmusta mind.
Teisalt jälle...kuna ta nigunii vähe põhjalikumat hooldust tahab, siis äkki oligi õige aeg päris katki minna. Nii märguandeks, et mees, hakka tegutsema.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#71
IRW@refeus

käisin platsil kohal ja onu kusjuures nõustus sellega, et neil 155 platsil on alles siis, kui ta selle juurde juhatasin :duh:

proovida muidugi võib :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#72
Mnjah. üks kolmest seal platsil langeb kindlasti ära (v6), see 1.7 peaks vist ühilduma(?), 1.8 kohta peaks uurima. Ehkki mul on kahtlane tunne, et...sitta kah. Lappab hoopis sinise kokku, muidu mädaneb aianurka lihtsalt ära, ilma et ma taga suurt sõita oleks saanudki. Eeldatavasti on taga hetkel vähem tööd kah. Igatahes on ta garaažis ootel, eks õhtuti nokitseb.
Punane sõber tahaks nagunii suuremat hellitamist, on teine varsti 50Kkm viisakalt olulise hoolduseta igasuguseid teid vastu pidanud ja matsugi puu pihta saanud. Mõned asjad (suurem osa tagasillast näiteks) ilmselt ootavad vahetust. Võtab ta siis pulkadeks kui teine liikuma hakkab.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#73
FYI- 155 tagasillas ei olegi midagi, mida vahetada :mrgreen:

nooh- tegelikult ikkagi on läbilöögipuksid ja õõtsalaagrid :roll:

kui just vedrud/amordid kustus pole :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#74
ts kirjutas:FYI- 155 tagasillas ei olegi midagi, mida vahetada :mrgreen:
nooh- tegelikult ikkagi on läbilöögipuksid ja õõtsalaagrid :roll:
kui just vedrud/amordid kustus pole :wink:
Kõige suurema (ja kallima) detaili unustasid: ratta enda laagrid. Parempoolne undab ja loksub juba jupimat aega. Ja tühja, need 40 tuhat sõitnud pidurikettad (parempoolse suurem kulumine on ilmselt seotud rattalaagri loksuga, ta on üsna sooniline)/klotsid võiks siis ka vahetada juba ühe jutiga...ja sadulate rem. komplektid on olemas, kõik kummiräbalad vahetusse. Nii et leiab vahetamist ikka, kui huvi on leida. Kui me nüüd ei hakka norima ja väitma, et piduriosad nagu polegi tehniliselt silladetailid.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#75
Einojah, keegi just müütas siin ka mingit 155t juppideks, emmale-kummale sealt ikka kasti saab?

Ja vägisi tekib mõte, et alati, kui mina külla tulen, lähevad järsku kõik autod katki... Kui bussi homme kiirelt korda saab (fat chance), siis võib ju pisut Alfade kallal möllata?
cron