AR 155, 1993, zakalwe

#76
::itpnt::

my bad-> 156-ga hullates ei tundu rattalaagri 40 raha märkimisväärne kulutus :snooty:
http://www.autoladu.ee/varuosa/15/87370/

muidugi enda omale sain 25€ tüki veel

sillatala kinnitused tegelikult maksavad kah juba 35 raha per 1 pool ja kettad/klotsid veel 42 raha juurde siis
tegelikult kokku tuleb kah märkimisväärne number juba (KUI sillalaagrid vajavad vahetust)

võrdluseks muidugi-> kogu selle raha eest saab "tänapäevastel autodel" minna vaid korraks hooldusse :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#77
ma julgen loota, et sinise tagurpidikäik on taastatav ilma teist kasti muretsemata. Ma vähemalt proovin.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#78
ts kirjutas:my bad-> 156-ga hullates ei tundu rattalaagri 40 raha märkimisväärne kulutus :snooty:
http://www.autoladu.ee/varuosa/15/87370/

muidugi enda omale sain 25€ tüki veel
See sinu pakutud on ilma absita. Sealsamas absiga on variandid 27 (what?) ja 79. Peaks vist Epartsi vaatama ja mingi keskmise hinnavariandi valima, seal oli neid ilge posu. Aga tühja, endega on hetkel aega.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#79
Sul on punasel abs olemas ja sinisel pole :icon_shocked:

:D sry- oli valepidi meeles ;-)
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#80
ts kirjutas:Sul on punasel abs olemas ja sinisel pole :icon_shocked:
igzäktli.
Ma olin täpselt sama üllatunud, kui kunagi siniselt rattalaagrit rüüstama läksin.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#81
/end panic

parem veovõll on nuutideta. Aga mitte nii ümar, et üksi seda tuvastaks.
Lähen sinist rüüstama.

Kes mulle parempoolse veovõlli ja kastipoolse otsa äriks?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#83
tohoo kirjutas:kas mingi Fiati oma ei sobi,(tempra,tipo,..... )
tõenäoliselt sobib. Hind ikka sama. (absiga saja alla natuke epartsis)
Mul on miskine äri pooleli. Kui pakud alla 50 veovõlli, anna tulla.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#84
Kas kellelgi kuskil eper-i või muud tarka vahendit pole häkkida?

mu 16v veovõll (parempoolne) on mingi poolteist senti lühem (see on ilma absita)
eparts annab mulle mingeid kuradi erilisi mõõte. Seal näiteks annab abs-iga ja ilma absita võlli pikkuseks täpselt sama. Ja 16v-le ja 8v-le on täpselt samad pakkumised. Enamuste puhul muidugi pole kirjas, kas tegemist on vasaku või paremaga.

Põmst oleks vaja teada, millised fiati kontserni parempoolsed absiga veovõllid (satelliiti ja rattapoolset võlli otsa ma tegelikult ei vaja, aga vahet pole) on kompatiiblid minu 67202-ga (kast võib olla mul ka 67101/67102 oma, ma ei tea, loodan, et seal pole vahet). 2.5 tdi võlli ma saaksin kiiresti, aga ma millegipärast kahtlen, et see sobib.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#85
:icon_hi:

sisemine võlli ots on identne kõigil 8V 155-l; lisaks ka kõik 16V-d (alates 155-st ja läbi aegade 166-ni välja- ehk siis kõige valutum oleks seda küsida Jano käest - tal on 156 omasid kindlasti) , lisaks veel bravo, brava, marea jne

võll ise on palju keerulisem teema-> kuna seda eraldi ei müüda, siis :mrgreen: ainus võimalus mõõta ja katsetada (eelduslikult PEAKS olema see identne teiste sama aja masinatega- kui ehk õnnestuks Sul leida kuskilt 916GTV või siis 145TS ...)

võid muidugi Janolt küsida 156 võlli pikkust- eeldatavasti on see muidugi paar cm pikem (veovõlli osa võrra) aga kes teab- kui nuudid sobivad ja mõõt sama on...

diisel ja V6 igatahes on jämmemad :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#86
WTF.
E-partsis äritakse selliseid juppe, andmed erinevate mudelite kohta:
GTV- 478,5 mm
156- 490mm
155 67101/102 ja 1.6 16v (67601): - 484mm (koos ja ilma absita)
155 67202 (minu mootor) - 459,5/462 mm (mida kuradit?? See on ju 2cm LÜHEM kui 16v, mitte pikem)
155 2.0 16v (mille võlli ma saaksin hankida): 485 mm
155disla - 499mm

aga läbivam number ABS-iga on 485, mida pakutakse 145-le/155 mitmetele modifikatsioonidele jne

mitte tilligi ei saa aru.

ma lähen, raisk, kuskile treiali juurde.
Viimati muutis zakalwe, 04 Okt 2012, 15:14, muudetud 1 kord kokku.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#87
:naughty:

tõenäoliselt on seal täispikkus (s.t. sisemisest otsast välimise otsa tipuni)-> kuna vämine ots on neil erinev, siis tuleb ka sealt vahe sisse
Pilt
kui otsad ära võtta, siis on võll oluliselt lühem- pildil siis ilma kirjeta
Pilt
EDIT: kunagi ammu müüdi neid niisama-> s.t. ilma otsteta :roll: aga miks sellega tegeleda. Treial muidugi on kah väga hea valik :icon_thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#88
Eeldatavasti siis jah täispikkus. Aga mul läheks oma vana rattapoolne ots külge.
Teine probleem on rattapoolse liigendi lukustid: 16v omal on see kuidagi teistpidi kui absiga variandil. Nii et ühildada neid ei saa.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

AR 155, 1993, zakalwe

#89
::itpnt::

tegelikult ma vist ikka ei ole normaalne :icon_wave:
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 155, 1993, zakalwe

#90
ts kirjutas:::itpnt::

tegelikult ma vist ikka ei ole normaalne :icon_wave:
Vale. Mina ei ole normaalne (isegi arvestades, kui laiad on normi piirid).
Igal juhul on mul hea meel, et mu kullake leiab endale väärika kodu. Olengi teise na unarusse jätnud. Aga ikkagi: pisar tuleb silmanurka, nagu oleks just vanaema matnud või midagi.

Nii et lisa nimistusse
92 167A2A/93 167A4A

esimene on siis reaalsus, teine see, mis passis on.

PS: misse 930 on? 145?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron