AR 156 1,8 2002

#7
spark kirjutas:
1120 kirjutas:Airbagi tuli hakkas põlema :icon_hi:
mudi istmealuseid pistikuid ... tavaliselt aitab
...kuigi sellest mudimisest vist ära ei kustu? kui mul ükskord ilma mingi põhjuseta põlema hakkas, lasin diagnostis lihtsalt veateate kõrvaldada. hiljem pole enam märku andnud.

AR 156 1,8 2002

#9
Kui 156-l tagasild natuke paigast ära on, siis libedas (jää, lumi) on sõita väääääga hull. Kogemus gta-st, kus tagasild oli ära mõni mm ja musta jääga tunned kuis tagab teelt minema minna. Peale regulli trk-s enam sellist jama ei olnud.
Soovitan pädevas töökojas enne lund-jääd ära käia, muidu on "huvitav" sõita, ei jää roolis kunagi tukkuma
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 1,8 2002

#13
Mul endal olemas kogemus viimase kahe aasta jooksul nii Revali kui UMiga. Mõlemad korralikud teenindused aga võtavad asju kuidagi pealiskaudselt. Probleemid hakkasid eelmisel aastal kui hakkas kummi sisekülgi eest sööma. Reval uuris ja puuris päris pikalt kuid piirdusid ainult sillastendiga väites et kõik on OK. Viskas üle ja läksin see aasta UMi lootes et seal on vähe pädevamad töömehed. Kuu aega tagasi tegid sillastendi ja ütlesid et sillad OK :icon_think:
Kahjuks auto käitumine paremaks ei läinud ja hakkasin uurima mis viga võiks olla. Nüüd kuu aega hiljem läksin uuesti sinna ja lasin talvekad alla panna ja palusin teatud sillaosad üle kontrollida. Mis te arvate mis kõne mulle tund hiljem tuli. Minu poolt väidetud detailid tunnistati kulunud olevaks ja mõned veel lisaks ja stendi ei tehtud kuna jupid vajavad vahetust. Minul tekkis küll küsimus kas nad üldse kontrollivad enne sillastendi pukside ja sarniiride korrasolekut või kasserivad lihtsalt klientidelt raha.
Sinul 1120 peaks need töökojad vist samas kõrval asuma kui mu silm mind petnud pole :cop2:
Lase neil kõik enne korralikult üle kontrollida kui midagi reguleerima hakkavad.
Kui sa otsustad mingi muu töökoja kasuks siis teadmiseks neile et tagasild on reguleeritav ja sildasid hakatakse reguleerima alustades tagumisest.

AR 156 1,8 2002

#14
Ma hetkel tahaks ühe "kokteili" Revali aknast sisse visata :icon_censored:

Olen nüüd lasknud autosid remontida nevocaril, hetkel veel ei kahetse- see härma kaubahoovis.
Igatahes audist saavad nad 6x paremini jagu/aru kui reval
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron