Page 1 of 1

164 salongi ventilaator

Posted: 11 Dec 2006, 14:01
by jaan
Kas kellelgi vedeleb toimiv 164-ja salongi ventilaator kusagil toanurgas köögikapis vasakult teisel riiulil?



Meie oma on omadega õhtal. Töötab vahelduvalt ja siis ka poolel võimsusel. Tester näitas pistiku viga, kuid kõik pistikud said hoolega kontrollitud. Sai ka eraldi 12 V peale antud, kuid siis töötas samuti veidralt kõrisedes. Uut ei raatsi osta - selle raha eest saaks juba ühe vana Alfa!



Kes saab aidata?



J

164 salongi ventilaator

Posted: 14 Dec 2006, 23:38
by oscar58
Kunagi omal see jama läbi elatud sai ka paar korda putitatud kuid õhtule läks. Võtsin siis mootori koos tiivikuga kaasa ja läksin lammarisse et midagi kasvõi sarnast leida ja vedeles üks mootor mis oli üksühele. Nimelt Lancia Thema mingi vanema mudeli oma. Sarnane rootor on ka Audi sigaril ainult kinnituse kohapealt ei oska öelda. Mina sain asja korda 200 kr. Kui kliimaga variandil on sama rootor siis ma vist isegi tean kus üks vedeleb. Peab ainult asja uurima. Uut pole mõtet, kuigi maksab vähem kui terve Alfa.

164 salongi ventilaator

Posted: 15 Dec 2006, 10:33
by ts
kõrinaga töötab ta umbes neli kuud (omast kogemusest)



pärast seda enam ei kõrise :( ja ei puhu kah :(



aga iseenesest on ventikas kõigil 164-del sama (ja minu mälu järgi ka Themadel), seega...



EDIT: 130111008 on selle ventika originaalkood ning kui ma ei eksi, siis 164 sõsarana tuntud 9000 kasutab todasama ventikat :wink:

164 salongi ventilaator

Posted: 04 Jan 2007, 14:51
by jaan
Sai Kalvo juures uus (kasutatud, kuid toimiv) ventikas peale pandud. Nüüd puhub kena sahinaga, kuid maksimaalselt vaid poole võimsusega. Arvati et viga võib olla ajus. Või mujal.



Kas kellelgi on sellist kogemust? Tegu oli siis 96nda aasta isendiga millel uuemat tüüpi sõrmistik. Kas kellelgi on 3,0 24V aju, et seda kontrollida? Kui lihtne v. keeruline on üldse aju lahti ja kokku ühendamine? Ja kus see asub - kas nagu varasematel mudeliel - kindalaeka kandis?



jaan



P.S. asi hakkab mulle endale juba kergelt ajudele.

164 salongi ventilaator

Posted: 04 Jan 2007, 15:23
by ts
eee...



kliima aju toimetab jummala rahus keskkonsoolis



kättesaamine-> näidikuploki alt kaks kruvi lahti, kate minema, kaks katte alt ilmnenud kruvi lahti, ettevaatlikult välja tõmmata, kaks pistikut lahti ühendada plokk eemaldada.

Ploki tagaosas olevad neli kruvi lahti keerata, seespool allservas olev pistik ettevaatlikult vabastada, ploki ülemine serv ettevaatlikult "üle pea" väänata ning ülaosast neli kruvi lahti keerata.

seejärel eemaldada displei -> paremas servas olevad nali plastnublu pliss vasakus servas olev 1 nublu ja seejärel ettevaatlikult displei pistik lahti võtta...



seejärel paistavad viis kruvi, millega on trükiplaat koos ajuga plastserva küljes kinni ning kui need ära võtta on kogu kaadervärk ilusti käes 8)



tagasipanek käib siis vastupidises järjekorras.



ja tegelikult ega see asi nii lihtne ja roosiline pole kah :oops:



OFFTOPIC: minul näiteks võttis esimene avamine aega umbes tunni. teine kord läks tervelt :P 8 minutit :lol: kasu however oli 0 kuna siiani ei suuda ma välja mõelda mis kuradi moodi kinnitatakse päriskaabel LCD ekraanile olemaoleva triikimine igatahes ei andnud tulemust :cry:



ja ontopic-> kui vaja siis võin ka ilusaid värvilisi pilte õpetuse juurde lisada 8)

164 salongi ventilaator

Posted: 04 Jan 2007, 15:26
by ts
eee... ja veel



tegelikult kui juhtud kuskil linna peal ringlema siis võid teada anda... kuna plokkide vahetamine võtab aega umbes 3-4 minutit, siis võiks korraks minu omaga proovida kas viga on plokis või mitte :roll:

164 salongi ventilaator

Posted: 04 Jan 2007, 18:03
by MorzokMan
JÄRGNEV POST ON LÄBINISTI EMOTSIOONIDEL PÕHINEV OT!!



Oi, ma ei saa.. see tsi õpetus kõlab nagu üks teada-tuntud dialoog rahvameditsiinist. Siinkohal tsiteeriks:



Kuulge prints, äkki te olete seal üleval pikselöögist rabatud, ah?

Ma ei tea, ma väga alles tulin...

Teate, mul on üks geniaalne rahvalik vahend pikselöögist rabatule. Tahate kuulda?

Andke kuulda.

Käristada riided seljas lõhki, need seljast ära võtta, lühikeste ja tugevate löökidega rinnakorvile sundida pikselöögist rabatu hingama, jalavarbaid ja sõrmeotsi hõõruda veega..
Ja nüüd tuleb väga tähtis koht - mulla sisse mitte panna!

164 salongi ventilaator

Posted: 10 Feb 2007, 20:47
by AR156
kõige soojemal päeval andis otsad. Palju see üldse maksta võib? Faktosse ma keeldun minemast, nad arvavad, et ma töötan pangas.