polliks: mida jumalavallatut

#76
minu eilne vallatus... üks Saab tuli suruma ja arvas, et saab jagu kah, aga ei saand see Saab midagi :lol:





Lisaks üks tähelepanek selle aasta kevade hakul... sel kevadel on alfasid kuidagi väga ohtralt rohkem liiklemas :S

Eriti just mudelit 156 nii sedaani kui ka Sportwagonit. :roll:

polliks: mida jumalavallatut

#77
Peab tunnistama et linnapilti on jah lisandunud päris suur hulk 156-si. Täna näiteks sai ühe sportwagoniga mitme ristmiku jagu kõrvuti sõidetud :)

Mul tekkis neljapäeval päris vallatu tunne kui jõudsin TRK ette..3 Alfat oli veel seal parkimas, tundsin end kui paradiisi sattununa :P

polliks: mida jumalavallatut

#78
Alfa siin, Alfa seal :D



Krt kuis alles Slovakkias oli Alfasid. 147 on seal maal vist sama populaarne kui meil siin a6. St neid oli igat värvi, erinevate uste arvuga, mõni nägi välja 1:1-le GTA-ga, aga aind hääl reetis, st väga ilusti ja tagasihoidlikult järele aidatud. Aind 1 (loe üks) 156 õnnestus selle 6 päeva jooksul näha ja sellelgi oli treila järel ja 33 treila peal ja andis mägedes minna, Multivan oli vaevaliselt sabas :D

Samas aga Poola oli väga Alfa-vaene, 5 päeva jooksul nähtud aind 2x 164 ja needki sellised räimed, et ei saand aru, kas värv hoidis autot koos või oli see juba miski teip ja traat. Ehe Poola.



PS! Isegi Pärnu on Alfasid täis, kui sai ise ostetud 2 a tagasi, siis oli see 2 Alfa Pärnus (mis liikus), nüüd on 166 ja 156 juba rahvaautod. Ohh, küll tahaks taas "hallist massist :D" erineda. OHHHH!
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

polliks: mida jumalavallatut

#79
maits kirjutas:Mul tekkis neljapäeval päris vallatu tunne kui jõudsin TRK ette..3 Alfat oli veel seal parkimas, tundsin end kui paradiisi sattununa :P


Üks neist minu jagu, mis seal hooldes on. See punane :D ( kui ma masina sinna viisin, siis üks punane juba ootas ees)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

polliks: mida jumalavallatut

#80
TRK on jah kindel koht, kus alati seisab mõni :)

Aga muidu linnas... varem oli nii, et päevas nägid mõnda, siis süda hüppas rõõmust sees ja said mõttes öelda: "Oi, näe! Kui ilus alfa!"

Nüüdseks on see lause muutunud juba pidevaks ühtlaseks katkematuks pominaks. "alfa, alfa, alfa..."



Kusjuures silma on veel eriti hakanud kindlasti üks (vahest on neid isegi mitu? :roll: ) 166, mis eristub teistest oma värvi poolest. Selline ilus rohekas kameeleon... erinevate nurkade alt erinev toon.

polliks: mida jumalavallatut

#81
...kihutame küll topikust kaugele, aga noh... suva :lol:



keegi ütles kunagi hästi, et märkad ikka seda marki autot tänaval millega ise sõidad, et kui sõidad RAF bussiga siis tundub, et kõik kohad neid vaid täis :)



üldiselt 156-te hinnad on niivõrd all, et neid võiks juba paarikaupa osta, üks kohe doonoriks vms :) ... samas palgad ka tõusevad ja majanduskasv abiks jms ja nii mõnelgi tuleb mõte, et sitta kah, teeme siis selle hullu lükke ära, kuigi ämm laitis maha alfa



ma ise pole muidugi pole täheldanud mingit meeletut kasvu, tallinna kesklinna piirkonnas vähemalt



...a mis seda värvi puudutab, siis tahsin oma esimest wagonit seda värvi tellida, aga selle eest küsiti 40 tuhhi lisaks :shock: ...a'la mingi käsitöö vms legend käis juurde... es tahtnu :)

polliks: mida jumalavallatut

#85
Täna jälle vallatu värk - käisin mina linnas sõitmas ja vaikselt hakkas juba autosid tänavale tekkima, mistõttu ka miniummikud. Istun ka ühes neis, vilistan vaikselt Verdi klaverikontserti (makki mu selles alfas pole.. tuleb ise musooni teha :lol: ) kui järsku mootor kuss. Käivitan, ei midagi.. isegi ei luba mitte.. Mis siis ikka ohukad peale, pea kapotialla ja juhtmeid vaatama - üks oligi süütepoolilt kevadpuhkuse võtnud.



Aga väljas nihuke hea ilm, et sellised pisiasjad tuju halvaks muuta ei suuda.. :lol: 8) :)