Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#1
Sai siis endale ostetud sihuke masin... Alfa Romeo 156 twin spark 2.0 114kw... ABS, 2x airbag, pardakompuuter, 4x el. aknad, kliima, nahksisu, kesklukk puldiga, sport sumps ja NOVITEC-i 17" valud...auto on hetkel saksamaal ootab treilerit...

mõned pildid kah http://www.zone.ee/fiatcroma/alfa/ need on kuulutuselt võetud... kui hästi läheb on masin nädala pärast kohal... siis lisan kindlasti uued ja korralikumad pildid

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#5
kui plekkvelgi aint 15" 156-le on siis arvatavasti pean mingid 16" valud vaatama...sest 15 tollistega jäävad need rehvid liiga barankad minu arvates... auto24 on mingid orig. valud hetkel müügis kah... kui kuskilt midagi paremat ei leia siis tuleb need ära võtta... kui auto kohalt tahaks ikka kohe sõitma ju hakata :D

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#6
maitse üle ei saa vaielda... tuleb tunnistada, et suurem velg ja madalam kumm on visuaalselt efektsemad...



praktiluse poolelt lisaks niipalju, et ilmselt ka Alfa tehases on inseneridel mingi alus tegevusele ja ju need 15" ja 185-195 / 65 või 205 / 60 on valitud kindlasti nii, et need ei kahjustaks mingil moel auto juhitavust. pigem tuleks arvestada alfa üsna jäiga alusvankri ehitusega ja võtta talveks kõrgem kumm... sõita mugavam jäätükkide ja aukude otsas ja kokkuvõtlikult elab alusvanker ehk talve lihtsamalt üle.



aga 16" valu on kindlasti mõnusama olemisega visuaalselt ja kui on olemas ka kumm mis sinna peale tõmmata, siis tuld...



meeldivaid sõiduelamusi sulle :)

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#7
kas selespeedi veljed valukad on 16" või 17" ?

Muidu Jaano pakkus mulle selliseid. Vbolla tal alles need. Küsida tasuks ikka. Jaano nr siin foorumis kuskil olemas, aga käepärast praegu pole :(



Endal pakkuda 15" 2tk sellised, mis pildilgi. Soetasin Jaanolt, kuna kummivahetuses öeldi, et kaks all kõverad. Jäid siiski vahetamata, kuna läksin teise kohta kontrollima, et millised siis kõverad... selgus, et kummid hoopis kandilised :(

Jaano ütles, et suhisevad ja on sirged veljed... ise proovinud pole, aga usaldan Jaanot.

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#13
antenn156 kirjutas: aga pisivigu ikka leidub... mõned kriipsud ja paar pisemat mõlki on kah...


siinkohal sooviks näha kasutatud autot, millel neid ostes poleks :wink: tundub igatahes väga asjalik isend olevat (värv+veljed kombo on tõsiselt tasemel) 8)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#15
Palju õnne ja muretuid kilomeetreid!

Alles esimene 156 foorumi liikmete autode all, kuigi tegu kõige populaarsema mudeliga. Tõsiselt ilus Alfa, punane on ikka kõige õigem värv. Vaadates kuidas väljanägemist mitmelt poolt oma maitse järgi tehtud, võiks eeldada et masin enne mõne entusiasti käes olnud.

Soovin ka edu tema taltsutamisel!