Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#46
tjah... selline rullari värk tuletab mulle meelde värsked mälestused sellest, kuidas mu sõber eile rääkis ühest toredast rullarist, kes mõtles (või siis ei mõelnud üldse :S), et ta nii kõva mees, et paremalt poolt mööda jõuab sõita.

(filmides ju teevad kogu aeg nii). Aga ta ei osanud arvestada ühe tõestamist mitte vajava faktiga: elu ei ole film!

Nimelt oli vend nii tuhinas möödasõiduga, et ei näinudki paremale teepervele pargitud autot :D



Siinkohal aga minu kaastunne auto osas ja järgmine kord ollakse siis ehk targemad. Hea et inimesed elus ja terved.

Asjaosalise kasuks tuleb öelda, et vähemalt tunnistab oma viga!

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#48
Mnjah, kui inimesed terved, siis tõesti õnnelik õnnetus. Aga huvitav, et ükski turvapadi pole sellise laksu peale lahti läinud. Või ei paista külgmised pildi peale välja, kui sel autol olid üldse sellised asjad.



Kui saladus ei ole, siis palju sul kiirust võis olla, et auto ikka nii pilbasteks on?

Alfa Romeo 156 TS, 1998, antenn156

#49
romula tähiseid juba mitmelt jupilt leidnud... arvatavasti ennem kah mingi mats olnd sellel masinal ja vb selle pärast ei länd ka need turvapadjad lahti... kiirust oli 160 või isegi veidi üle :( loll olin, et nii tegin... aga noh plaanin juba uut soetada... ja seekord katsun mõistlikum olla