:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#37
:roll:



enne:


Pilt


ja nüüd siis sepistatud (tundub vähemalt?) klapipesadega ning süvistatud :roll:



njah-> kuna kod K.K. arvatavasti ei plaani uuesti klappe pähe lasta, siis saab eesmärgiks olla vaid suurem põlemispind ning veidi suuremad pöörded...



Lancia 16V turbomootori puhul tähendab see juba edasiminekut võrreldes EvoII mootoriga (mis arendab 220bhp) :roll: peale portimist ja ecu mappi tuleb sealt juba 300 ringi välja küll :roll: (vaadates ka eelnevaid pilte, siis... :twisted: suund on sinnapoole igatahes paista küll )
Tegelikult ma olen normaalne....

:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#40
:roll:



proovime oma pakkumist-> äkki lausa mõlemat :lol:



ehk siis tegelikult kui panna mootorisse uhiuued kolvid, siis peaks ka silinder ise olema täielikult vigastusteta.



seega hoonida suts suuremaks ning seejärel kõik ebatasasused likvideerida (silindriseinal ei ole just palju vigastusi vaja, et suur töö ja vaev luhta läheks :wink: )



ehk omanik nüüd valgustaks väheke :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#42
TRA ^%@!#$^~%@!~%@$^~$@^%~@~!







Kui raske on 0.000 Saalede ostmine ? Väga fuking raske. Mind ei morjenda originaalosa, kuid KURAT, 3-4 nädalat tellimist ei roki. EI ROKI ÜLDSE TRA!





Ja tra pekki auku ja vuti urgu, lõpetage raisk see postituste mitte järjest tegemine, muidu ma raisk panen alfaromeoclub.ee lehele teise foorumi, kus seda fakk teha saab



Super pissed off, alati teie



K.Kotkas

:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#45
Loll pea on ihu nuhtlus eks.



Kui sa juba vahetad kolbe ja kolbide sõrmi .. eks ...

siis sa tra pead ka vahetama ju kepsu puksid eks. Arvake, kas mul oli meeles need tellida ?



Enivei. Eilse kaalumise tulemused grammides:



Nr.__ Kolb_______Keps________Kokku



1.___ 480.0______784.2_______1298.0

2.___ 479.8______792.8_______1306.3

3.___ 480.4______792.4_______1306.2

4.___ 479.8______791.6_______1304.9



Saalede kaal oli 33.7, 33.7, 33.8, 33,7.



Kolbide kaalus on sees sõrm, kolb, sõrme kinnitused

Kepsude kaalus on sees keps, kepsupoldid.

Kogukaalus on lisaks ka veel saaled.



Veepump saabus ka, panin teise kokku.


Pilt
Pilt
Pilt
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.
cron