Roomame Milaanosse?

#76
...tuli meelde, et oli siuke mõte, nüüd jupp aega möödas ja võiks uusi mõtteid raalida

...tuttavad klemmid kammisid euroopas autoga seesuvi, just põhjaitaalia jms, nende juttude põhjal tundub, et 1 nädal on kuidagi näruselt vähe võiks siuke 10päeva kuni 2 nädalit olla... ma nüüd ei tea kas ajada asi konkreetseks või mitte? mulle tundub ikka kevadel minek änks värk, enibadi?

Roomame Milaanosse?

#78
Kuna sa alfanatico oled seda asja siin varsti juba 2 aastat seedinud, siis äkki:

paned võimaliku marsruudi üles

ajakava, st mitu päeva, kus

mis teeme kohapeal

kuidas planeerid majutuse

kui suur oleks max seltskond

kas oled nõus ka minema aind 2 autoga ja nt 5 inimesega.



Ühesõnaga kirjutaks üles kõik oma aju keerdkäigud :D selle reisi kohta.



Mina sellise autohullu kohta olen nõus sõitma sinna ikka masinaga, mitte lennukis (seda saab niigi piisavalt ja eriti ei fänna seda), samuti laevaga- on küll huvitav- hea laev = väärt pidukoht, aga krt teeks ikka autoreisi!!!
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Roomame Milaanosse?

#79
...mõehh kuidas ma ei viitsi orgunnida aga ok :D ...ise ma selle värgi algatasin, teen siis oma nägemuse tripist, viskan üles, et vot siis ja siis maksab umbes nii ja naa ja tuleb kes tuleb, aga teema on kevad 2008 enivei, eks siis igaüks saab mõelda ja öelda



...ega mind peab korrale kutsuma, ma olen jube laisk :oops: :oops: :P

Roomame Milaanosse?

#80
MIs sellest itaalia tripist nüüdseks saanud on? käidud või mis toimub, ja kui mitte siis tahaks ikka sellise reisi ära teha, ning ikka sõites minna, ning veeta kvaliteet aeg itaalia teedel.



..kas nüüdseks on juba kaasa sõitijaid? :roll:







Mis oleks ikka ilusam kui rida alfasid kodu poole nillimas. :lol:

Roomame Milaanosse?

#83
Anthrax kirjutas:
laurigt kirjutas:mõttel on jumet aga oma alfaga küll ei viitsiks minna :D
kui siis kodukanti surema:D:D
Mine siis kalibraga.




läheks aga pole calipsi

kahjuks pole alfa mootoriga mingeid häid kogemusi

see eest aga opsi mootor on totaalselt lolli kindel

Roomame Milaanosse?

#84
Mõte on väga hea, endalgi see vahepeal mõlkunud, et võiks minna sinna maale, aga sügisel väkke minek ilmselt tulen sealt tagasi orjenteeruvalt järgmise suve lõpus :roll: . Kui seni veel mindud pole, või juba järgmist trippi plaanib keegi, siis oleksin 100% huvitatud asjast :lol:

Roomame Milaanosse?

#85
laurigt kirjutas:
Anthrax kirjutas:
laurigt kirjutas:mõttel on jumet aga oma alfaga küll ei viitsiks minna :D
kui siis kodukanti surema:D:D
Mine siis kalibraga.

läheks aga pole calipsi
kahjuks pole alfa mootoriga mingeid häid kogemusi
see eest aga opsi mootor on totaalselt lolli kindel


jajah, kõige parem opeli mootor on vanakooli bmw diisel (mida paigaldati osadele omegatele ja mida tuuakse müües välja kui TUGEVAT osa autost)



:roll:

Roomame Milaanosse?

#89
Anthrax kirjutas:Mul on väga hea meel sinu üle.
Ühtlasi ma ei imesta, miks su Alfa koos ei püsi.
Loe oma teksti mõned korrad ja analüüsi ennast... alates õigekirjast lõpetades oma jutu sisuga.


no see õigekiri ei muuda midagi....

ja kahjuks selliseid asju ma oma alfal katsetada ei jõudnud

suri juba normaalse sõiduga ära... :lol: