ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#1
NU NII olen siis ka nyydsest alfa romeo omanik kaisin tegin diili ara nagu lubasin...pohimotteliselt olen vaga rahul (Y) soidumonu on mega ikka....nujah tegemist siiski ju sportautoga nii et amordid raakisid esimesel kilomeetril ende eest juba :) kuid see ei heiduta...nyyd saabki hoo maha votta auklikul teel ja oma alfiinot hoida ....probleemideks siis peale ostmist kujunes maei tea tapselt kus aga yks rattalaager on ara minuarust aga tana lahen carstop kui selline koht ja lasen asja yle vaadata muidugi kui teil on mingit paremat kohta soovitada mis alfiinode eest tartus oiglaselt hoolt kannaks andke aga teada...aga maei tea pilte ma kyll ei oska siia yles panna...:(

aga edu mulle.... nu nii pilt ka siis lopuks
Viimati muutis jannuhellu, 14 Mär 2007, 16:58, muudetud 1 kord kokku.

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#2
kift, tõesti väga ägeda asja said omale, väljanägemine ikka mega...

taltsuta siis hobuseid alguses rahulikult, kevadised teed on gtv vedrustusele ikka väga rängad, eriti kui midagi jäigemat all, hirmus mõelda :? ...teikit iisi 8)



tartu kohtadest oli siin mingi topik ka kunagi, vaata ringi foorumis, mõistlik oleks kusagil asjapulkade juures ette näidata asi alguses, tallinnas ikka pirni tn trk ametlik esindus esindus :wink:

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#4
jannuhellu kirjutas:aga tana lahen carstop kui selline koht ja lasen asja yle vaadata muidugi kui teil on mingit paremat kohta soovitada mis alfiinode eest tartus oiglaselt hoolt kannaks andke aga teada...


Jõudu siis kullakesega.



Ma viskan siiasamma siis küsimusele vastuseks ka mõned kogemused Tartu töökodadega. Carstop...noh, tegemist on autode KIIRteenindusega. Ilmselt pigem koht, kus midagi kontrollida lasta ainult.

Probleemide korral võib vaadata Carstopist üle tee TaMag auto poole (jaama 82, olerexi tanklaputka küljes). Minu pidurid tegid igatahes kenasti korda, mis, arvestades nende olukorda, on kõva sõna. Miinused: suhteliselt kallis hind ja täiesti arusaamatu ajagraafik: mu auto seisis seal pea 3 nädalat.

Diagnostika: Dia (kahtlemata tuntuim, aga ka kallis, pikad ootejärjekorrad, kõlakad väidavad, et pisiprobleeme likvideerides nad EI ÜTLE alati, mis nad korda sättisid); Empiir (Võru tn 139), Keegi Ain Oras Teguri 45b (võin anda kontakti) - minu jukerdava tühikäigu sättis naksti paika.

Sadloy, Veeriku 51 - endal muude autodega häid kogemusi ja eile rippus seal üks 155 lae all neil, nii et...

Süüde, lõunaka taga: alfaga pole käinud, muidu head kogemused ja tasuta nõuandeid alfa kohta sain kauba peale.

EDIT Süüte kohta: käisin seal natsa maad kuulamas, noh, niisama, et kas ja mida teevad alfaga. Tulemus: 100 krooni, mille sisse kuulus uus jahutusventika andur (koos vahetusega) ja üks vahetatud voolik, mille keegi 'spetsialist' oli nii kokku vajutanud keskelt, et ta ei saanudki normaalselt õhku läbi lasta. Tõsiselt hea suhtumisega tüüp seal.

Küllap on neid kohti veel ja ega ühe head kogemused pruugi teisele pädeda, aga noh, selline valik siis.

Ja siis veel keegi legendaarne Jaano, kelle kontakti leiab kindlasti siit foorumist.
Viimati muutis zakalwe, 14 Mär 2007, 16:20, muudetud 1 kord kokku.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#5
[quote="jannuhellu"]NU NII olen siis ka nyydsest alfa romeo omanik kaisin tegin diili ara nagu lubasin...pohimotteliselt olen vaga rahul (Y) soidumonu on mega ikka....nujah tegemist siiski ju sportautoga nii et amordid raakisid esimesel kilomeetril ende eest juba :) kuid see ei heiduta...nyyd saabki hoo maha votta auklikul teel ja oma alfiinot hoida ....probleemideks siis peale ostmist kujunes maei tea tapselt kus aga yks rattalaager on ara minuarust aga tana lahen carstop kui selline koht ja lasen asja yle vaadata muidugi kui teil on mingit paremat kohta soovitada mis alfiinode eest tartus oiglaselt hoolt kannaks andke aga teada...aga maei tea pilte ma kyll ei oska siia yles panna...:(

aga edu mulle....[/quote]



See on kõik üks lause. Ma ei saa aru miks internetis võib nii? Seda on ju kohutav lugeda. Muidu veel, aga täna on EMAKEELE PÄEV!



Väike kuri vanainimene

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#8
lisan zakalwe-le:



ära carstopi küll mine!!! keeravad sul perse korraliku auto.

või käisid juba ära?



nad teevad eluohtlike vigu! nt käändtelje poldi või sarniiri mutika unustavad panna.



tõsiselt. hoia eemale sellest kohast vähemalt edaspidi.

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#13
See mida Jannuhellu Tartus Sadloys lae all nägi oli minu oma.Kuna karter sai Estikolt augu siis oli vaja karter keevitada(Powersteel Tartus,Tähe 27)Keevitus ideaalne ja 260.- eeku hinnaks.Oskan Sadloy kohta veel öelda,et ise vahetasid veel sumpa tripid ära ja vaatasid ka auto üle.Parem lääba läheb peatselt vahetusse.Ja pesid auto ka veel tasuta puhtaks.Normull ju.Järjekord oli kaks päeva ja auto valmis.

ALFA ROMEO GTV 2.0 TURBO 1997a.

#15
Zakalwe, Lõunaka taga all mõtlesid Autoring'i?

Seal tunduvad pädevad vennad.



Jaano on tglt Jano hoopis... aga legendaarne on ta selespeedidega. Nojah ja tal suht mugav varuosabaas ka seljataga kõikvõimalikele masinatele. Mitte ainult Alfadele. Igatahes aitab hädast välja mõistliku hinnaga. Mõistlik mees.