Juhtmed koos :S

#1
Tere paluksin nõu mida teha, autol hakkab väga äkki käigukasti tuli põlema (ustlahti tehes ei hakka ka õli pump tööle) ja siis kui kõve matsakaga ust kinni lüüa mitu korda hakkab tööle. Auseris, Faktos ei taheta kuidagi ära teha. Auto seisab auseri ees.



Ma ei tea kohe mida teha. Kardan et kui ükskord teenindusse saan siis esitavad veel maailma suurima arve :S

Juhtmed koos :S

#5
Tartus on üks tark poiss, nimega Jano, kes teab selespeedist minu arust kõike ja natuke veel peale ka.. Oled sa temaga suhelnud? Mul on ka jamasid olnud ja tema oli minu päästeingel, kusjuures ikka mitmeid kordi odavam kui auser ja fakto :)

Juhtmed koos :S

#9
avevalge kirjutas:Küsimus suurele ringile kus asub relee?
Ühest kohast öeldi et kopsida relee pihta :?


aga miks sealt kohast ei öeldud, et relee ära vahetada :roll:



releed tasuks otsida kaitsmekarbist :wink: seal nad tavaliselt kipuvad asuma või siis aku kohal asuvast kahest karbist (kus ta kah vabalt võiks olla)
Tegelikult ma olen normaalne....

Juhtmed koos :S

#12
nii-lähemalt nati??? tuled põlevad, kuid kedagi pole kodus :lol: ??? et nagu kas tulede süttimine mõjutab ka auto enese kulgemist otseselt??? millal käigukasti õli vahetatud? värvimuusika taga tavaliselt mõne massi puudumine... pole just automaat kastiga kokku puutund palju kuid pigem usuks et viga mujal pesitseb...

Juhtmed koos :S

#13
kui põrutuse peale toimima hakkab, siis onGI juhtmed koos tõenäoliselt...



Ehk siis relee, relee pistik, kasti juhtploki pistik vms ei ole lihtsalt korralikult ühenduses
Tegelikult ma olen normaalne....

Juhtmed koos :S

#14
Ma ise lapsega kodus aga kui keegi on aus ja autot paljaks ei röövi siis võiksin võtmed anda ja ehk keegi vaataks seda õnnetuse hunnikut.



Õli panin just juurde, arvasin kah et õlis.



Enam ei mõjuta teda mitte miski, ise arvan et tal päevad.

Ei aita ükski ukse prõmm (arvan et olen selle juhtme juba nii ära prõmminud)



Kunagi kui auto mu õe oma oli sisi olid mingid juhtmed lahti aga ta ise kah ei tea mis seal viga oli. Ja seal auseris ei mäleta kah enbam keegi mis taga tehti.

Juhtmed koos :S

#15
:lol:



nagu kokku lepitud tulen vaatama :roll:



muuseas pakuks tunde järgi, et kala on kas lülitusrelees või siis ukse sulgemise lülitis :lol:



Alfad on üldiselt ühed väga loogilised autod-> kui bensupump ei tööta, siis tasub salongivalgustus üle vaadata :lol: ja kui selespiidi käigud ei lülitu, siis ukselülitit kontrollida (ridade vahelt lugedes siis-> kui juhiuks on lahti, siis EI OLE vajalik/võimalik käiku sisse lülitada :roll: )



teooria kontrolliks võiks ehk Tamps (kui heasüdamilik ja tulihingeline Alfist) oma autol juhiukse avada ning proovida sõitma hakata :roll: ning tulemusest siia lühiülevaate teha :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....
cron