Millise logo kleebiks oma Alfale?

0
Hääli kokku: 5 (10%)
1
Hääli kokku: 2 (4%)
2
Hääli kokku: 2 (4%)
3
Hääli kokku: 1 (2%)
4
Hääli kokku: 3 (6%)
5
Hääli kokku: 2 (4%)
6 (Pole hääli)
7
Hääli kokku: 12 (25%)
8 (Pole hääli)
9
Hääli kokku: 1 (2%)
10 (Pole hääli)
11
Hääli kokku: 5 (10%)
12
Hääli kokku: 3 (6%)
13
Hääli kokku: 4 (8%)
14
Hääli kokku: 5 (10%)
15 (Pole hääli)
16
Hääli kokku: 2 (4%)
18
Hääli kokku: 1 (2%)
19 (Pole hääli)
Hääli kokku: 48

Alfaklubi sümboolika

#1
Tähelepanu!

Eesti Alfa Romeo Klubi kuulutab välja ideekonkursi klubi sümboolika leidmiseks (eelkõige siis logo).

Esialgse idee järgi võiks tegemist olla logoga, mida oleks võimalik paigutada väiksena kas auto tiibadele (sarnaselt Quardifoglio paigutusega) või tagumisele piilarile ning suuremana kuhu iganes soovi on (sarnaselt Alfa 100 kleepsuga)

Auhinnatavaks on vaid esimene koht, mille väljaselgitamiseks toimub suurejooneline gala siinsamas ning foorumis.

Kõik tööd on oodatud "hiljemalt" 17.05 aadressile info@alfaromeoklubi.ee

Ette tänades,

Eesti Alfa Romeo Klubi
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika

#2
Seoses suure ajahädaga jõudsin lõpuks siis niikaugele, et logokavandid on üleval lehel ja ka poll on püsti

http://alfaromeoklubi.ee/logod/

ja siia on loomulikult oodatud ka arvamusavaldused logode kohta.

Hääletamisel kasutaks neid koode, mis on faili nimes :mrgreen:

P.S. Suurimad tänud kõigile panustajatele :beaver:
P.P.S. Jätsin praegu igale vastajale kolm häält-> ma arvan, et teeme veel ringi TOP-iga


P.P.P.P.P.P.S. Kui on mingi logo, mis kindlasti kohe ei sobi, siis andme teada :thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika

#3
Küsimus logo nr 7 kohta
See koosneb 3 osast?
st nt tagaaknale see pikem kiri, siis tiivale need lühemad, laiemad?

St terve kpl kohe auto kaunistamiseks :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Alfaklubi sümboolika

#4
Eks autosid isesuguseid ja kes mis põske autol symboliga kaunistada tahab.
Klubi iseloomulikuks symboliks siis ikkagi sõna "klubi"...kuna AR juba niisama iseloomulik.
Endal nt Quadrifoglio juba tiiva peal ja seega jääks selles mõttes palju valikuid välja
Seega 3 valikut või isegi rohkem mõõtude näol selleks olemas, et miski koha ikka autol leiaks, et nö klubiga liituda :)

Re: Alfaklubi sümboolika

#9
H.E kirjutas:Mulle jäi järjekord segaseks. Kas number 7 on see "KLUBI"?
Tundub, et on
Kui see logo loosi läheb siis loodetavasti muditakse "KLUBI" selliseks, et see pealevaadates ka loetav oleks :hi:
Seitsekümmend Viis

Re: Alfaklubi sümboolika

#11
Kui just ei ole: "peame midagi nendest valima", siis järsku oleks mõistlik laiendada aega lisakavandite ootamiseks. On huvitavaid variante, aga aga sellist "õiget" nigu võiks veel otsida.
Pilt
Pilt

Re: Alfaklubi sümboolika

#12
metz kirjutas:Kui just ei ole: "peame midagi nendest valima", siis järsku oleks mõistlik laiendada aega lisakavandite ootamiseks. On huvitavaid variante, aga aga sellist "õiget" nigu võiks veel otsida.
Mõnes mõttes nõustun. Hea on möliseda teiste higi ja vaeva üle aga ise hääletasin hetkel liidripositsioonil oleva kujunduse poolt, kuna see omab kõige rohkem potentsiaali, aga selleks, et viimaseks kujunduseks saada jääb natuke puudu. Näeb välja mega hea aga sõnum kaob natuke ära selle suure KLUBI taha. Sobiks hästi kõikde klubide klubi sümboolikaks. :ugeek:
Ehk kritiseeriks vahepeal oma ja teiste ideid ja teeks uue vooru parandatud lahendustega?
a.k.a Anthrax

Re: Alfaklubi sümboolika

#14
Tegelikult on edasiarendused oodatud (pole siiani veel maininud aga kui sellele liidripositsioonil olevale kavandile sarnaselt 100ga natuke alfa romeot juurde lisada, siia annaks oma hääled samuti ära)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfaklubi sümboolika

#15
chargr kirjutas:Eks ta esialgu vb selgitamist vaja ...(logo7)
Inspiratsiooniks siis:
http://www.ryantym.com/mito.html
http://www.alfaromeo.com/com/media/imag ... s-logo.jpg

Ju ta insaider ole .....kuid enda kaitseks :) keegi VW symbolist saab niisama aru :ugeek:
Ma saan väga hästi aru mida on silmas peetud ja mulle puhtalt kujunduse poolest meeldib väga aga kui see konteksti panna, siis kisub vähe kiiva.

Ise ma midagi üles ei laadinud, sest ei jäänd asjaga rahule ja viskasin pliiatsi nurka aga põhimõtteliselt jõudsin sellise asjani:
Pilt
a.k.a Anthrax