Tere tulemast!

#1
Tere,

siin siis on nüüd uus foorum...

sarnane vanale- ehitusjärgus vajab natuke harjumist (nagu ikka) aga lähiajal vast saab üpris hea juba 8-)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Tere tulemast!

#11
albertini kirjutas:Vana foorum oli ikka hirmus lagane spämmist, siin jalutad nagu läikima löödud paviljonis. Hea töö poisid !
On tõesti kole see vana foorum. Kas sellele hädatapu kuidagi ei saaks ära teha :thumbdown:

terv, teager
Pilt

Re: Tere tulemast!

#13
Vähemalt meil on töötav foorum nüüd ning alati jääb midagi mille kallal nokitseda.

Ning ma ei usu, et keegi pahaks saab panna seda, et mõni asi natuke aeglasemini on tulemas arvestades, et see foorum valmib siiski enamuses entusiasmist ja vabast ajast.

Seda enam kui see puuduv aeg kaob Alfa nokisemise alla, et Alfa ürituse jaoks oleks Alfad töökorras! :thumbup:

Re: Tere tulemast!

#15
ts kirjutas:lihtsalt infoks- vana foorum kogub poste ca 1000-1200 päevas... varsti on tegu Eesti suurima foorumiga (kui juba ei ole)
seega on eesti kõige alfalembesem riik maailmas. Rahvaarvu arvesse võttes. Räägiks kinessi rekordite raamatuga või miskit, äkki viskavad viieka.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)