Alfa 166 3.0 sidur ja hooratas

#1
Tere.
Juba mõnda aega on tunne,et siduri/hoorattaga on midagi valesti...sidur oli väga kahtalne nagu peedalli tunne oli väga kahtlane...võtsin selle ümmarguse junni vahelt ära mis on siduri peasilindri-töösilindri vahepeal...tunnetus läks palju paremaks aga nüüd tundub jälle suht kahtlane,kohapealt vaikselt sidurit lahti lastes on tunda vibratsiooni ning vahepeal natuke nagu kahtlast häält ja siduripedaal harva ei tule nagu täitsa ülesse natuke jääb puudu nagu.
Mulle endale tundub see rohkem siduri teema,vb mõned lamellid läbi saaginud vms.
Niipalju kui olen autodega tegelenud siis teeb kulunud hooratas teist häält..Alfal äkki mitte siis?
Küsimus siis selline kas peaksin valmistuma ainult siduri vahetusele või peaks hooratta peale ka mõtlema... ja kui mõtted juba sinna läksid siis paneks hea meelega hoopis ühemassilise hooratta sest see on kergem jne plus see kahemassiline suht kirves.
3.2 v6 ühemassiline peaks sobima lühemate poltidega ja 3.2 siduriga...
Kas äkki on pakkuda kellegil 3.2 mootori hooratast või oskab keegi selle originaal koodi öelda vähemalt.

Re: Alfa 166 3.0 sidur ja hooratas

#2
Tegelikult olen umbes 99% kindel, et seal on ühemassiline hooratas (minu teadmist mööda ei ole 166 Bussole kunagi tehasest kahemassilist pandud - aga in eksida).

Mis siduri üldise toimimisse puutub, siis kirjelduse järgi kõlab jah nagu oleks sidur millegiga pihta saanud.

Esialgu võiks muidugi leevendi ja silindrite osas natuke edasi vaadata. See ümmargune junn on mõeldud surve ühtlustamiseks - kui peale selle eemaldamist pedaali enam üles ei tule, siis on tõenäoliselt kuskil õhku sees - siduri füüsiline seisund seda ei mõjuta :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa 166 3.0 sidur ja hooratas

#4
No muidugi ma õhutasin siduri ära peale selle junni eemaldamist,see junn peaks olema selle jaoks,et pedaal tunduks pehmem vms...sama hea kui pikem toru teha...rohkem vedelikku surve all=pehmem/sujuvam pedaal...uurisin enne selle junni emmaldamist foorumeid ka...kõik soovitasid ära võtta vahelt selle ja panna varjestatud voolik ka,siis pidi eriti hea olema.
Igatahes vahepeal tekkisid juba uued probleemid,mis said ka ületatud...uskumatu auto see Alfa ikka...siduri teema läks üldse meelest :D
Sõidan ka igapäevaselt aga ikkagi suht karm ikka...siiamaani pole ühtegi tervet kuud saanud sõita nii,et midagi väga tähtsat ei läheks katki/pooleks/ei hakkaks lekkima...
Nüüd viimane kord oli küll siuke tunne,et korda ja müüki,et enam ei suuda rsk.:D...aga peale väikest roadtripi jälle kõik hästi...tekitab emotsioone...igasuguseid,tore:D
Veits pikk häma sai.
Tglt tahaks teada kas on kellelgi pakkuda siin ühemassilist hooratast,sobib vist ainult 3.2 v6 oma...
VÕi äkki oskab keegi öelda 3.2 hooratta varuosa koodi,saaksin tööjuures äkki tellida kuskilt...olen netist otsinud ja leiab ainult Inglismaa lehti kus pakutakse igast tuuning ühemassilisi hoorattaid jne. kirve hinnaga...
Igatahes sidur läheb kindlasti uus....

Re: Alfa 166 3.0 sidur ja hooratas

#5
Vahepeal käisin Alfaga Läti/Leedu tripil ja kui olin u. 50 km lätis sõitnud siis loomulikult möödasõidul libises sidur läbi...
Edasi pidin muidugi sõitma üli ettevaatlikult,kahju,ei saanud nautida Alfat eriti..nüüd 2400 km hiljem olen Tallinnas tagasi.
Eile võtsin kasti maha ja üllatuseks on mul juba 1 massiline hooratas küljes Alfal plus lsd differ ka (Y).
Täna tellisin ära igast jupid mis mõstlik ära vahetada samal ajal....eriti starter,sest seda vist muudmoodi vahetada ei saagi...teine võimalus pidi olema sillatala,summuti ja väljalaske kolle maha võtta...ulme :D
Sidur sai tellitud 2005 a. 3.2 GTV oma...peaks sobima,kahemassilise sidurikettal pole neid leevendus vedrusi...
See vibra mida tundsin oli sellest,et sidurikorvi lamellide välimine serv oli katki läinud,suur mõra sees,tänu sellele ei olnud surve plaat sirgelt ma arvan ja sellest see vibra.
Suht õudne oli igatahes nii kaugel olla kodust nii katkise siduriga xD
cron