Re: Suvaline pläma 2021

https://arileht.delfi.ee/artikkel/93648 ... sportautod

Tsitaat artiklist:
Üüratu ehk 150% hüppe on teinud ka Alfra Romeo müük. Kui 2020. aastal osteti esimese viie kuuga kaks seda marki autot, siis sel kevadel on neid sama ajaga soetatud juba viis. Märkimisväärse ehk 125% hüppe on teinud ka Bentley müük. Kui mullu osteti esimese viie kuuga neli seda marki autot, siis sel kevadel oli mai lõpuks soetatud neid üheksa.

Irw. Alfa Romeo on ka siis luksus sportautode hulka pandud. Giulia Q ja GTA seda ka on, kuid artiklis räägiti Ferraridest, Lambodest, Porschedest ja Bentlyst ...
Naljakas, et ei ole mainitud ka Alfa Romeo mudelit, mida osteti :)
Äkki osteti 2020.a esimese viie kuuga kaks Giulia 2.0 diislit ja nüüd sel kevadel viis tükki.

Suht masendav tegelikult.

Noh - Alfa käibki sinna ultraluksus kategooriasse, kui bentley on samade müüginumbritega :D

Tegelikult on masendav jah - hõigati (jälle) lineup välja ja (jälle) ei ole ühtegi autot 4 aasta jooksul lisandunud.

Gammas on uuesti tervelt kaks mudelit (tõsi küll, natuke teise kaliibriga, kui 10 aastat tagasi aga ...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Mina olen isekas isiklikus plaanis sellise asjade käiguga täiesti rahul. Kui Alfat tahad, siis valid kahe mudeli vahel ja kõik. Ja mahutadki lapsi-ämmasid-pesumasinaid nii nagu oskad. Rendid kärusid või kaubikuid, pakid maale kaasa vähem kola või teed mitu otsa, ühesõnaga – ise teed kompromisse oma valikutes. Alfa ei tee. Ja see kompromissitus ongi võluv, see on igapäeva tühjasttähjast kõrgemal seisev puhas idee, millega iga mugav kodanik kaasa tulla ei suuda. Ning veeretab oma päevi ilma Alfata.

Tulemusena on Alfad tänavapildis oluliselt haruldasemad kui Porsched ja Jaguarid. Ja vahitakse järele aina enam, lapsed näitavad näpuga, sikutavad vanemaid käest, naised vaatavad pikema pilguga, mehed... ei saa seda endale alati lubada, aga silmanurgast ikka.