Re: Suvaline pläma 2021

#122
Vaatasin ja mõtlesin...

Õnneks ei ole piisavalt vahendeid ( mul on eriline 164 procar'i vaimustus)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#123
Autofficina müüb hästi ka ilmselt sellepräst, et seal natuke paremad versioonid mudelitest, mootorite mõttes siis. Jah, on seal ka diisleid aga kiiresti müügiks lähevad vist bensukad. Ja noh natuke erilisemad mudelid on seal üldse valikus mu arust.

Slicer kirjutas:
01 Juul 2021, 19:42
Samas lätlaste Autofficina on nii tuntud, et isegi Itaallased ise ostavad sealt. Kuna kvaliteet ja kontroll on hea.
Kuid kõik algab kliendilähedasest teenindusest ja ka kindlasti peavad asjaga tegelevad olema ka margi fanatid, mitte lihtsalt "businessmanid", kelle eesmärk on võimalikult suurt vaheltkasu saada mingite kahtlase taustaga Alfade müügiga.

Re: Suvaline pläma 2021

#126
Nägin Tallinnas Rahvusraamatukogu parklas üht imeilusat punast 156 Sportwagooni
Läksin sticky note tooma, et jätta oma kontaktid juhuks kui tahab kunagi müüa või niisama pajatada, aga siis oli juba ära sõitnud
367MET
Kellelgi pole infot? :D

Re: Suvaline pläma 2021

#127
Tea, kas jäid napilt hiljaks? :D
367MET
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON
11.07.2021 Omanikuvahetus

Ise pole seotud, samas aeg-ajalt ikka tsekin, ega mu V6 pole müüki tulnud ...

Re: Suvaline pläma 2021

#128
kar kirjutas:
14 Juul 2021, 12:28
Tea, kas jäid napilt hiljaks? :D
367MET
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON
11.07.2021 Omanikuvahetus

Ise pole seotud, samas aeg-ajalt ikka tsekin, ega mu V6 pole müüki tulnud ...
...sõitsin Tehnika tänaval rattaga ning ei usu oma silmi - otse ees teepervel seisab punane 367MET. Süda hakkas peksma, aga sõitsin mööda. Siis jäin seisma, pöörasin otsa ringi, ütlesin nõutult seisvale naisele roolis "Tere, kas te oma autot müüa tahate", mispeale kõlas kohene "Jah".
Tuleb välja - ta ei parkinud seal teepervel, vaid mootor oli lõplikult välja surnud :D Üks kiirmüük ja väntvõlli asendi andur hiljem, olen veatu 2005 aasta 156 omanik, tõeline muinasjutt.

Ei ole küll metsikut tõmmet nagu mu JTS-il ( mis muide on müügis https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3512539 ) aga rooste ja igasuguste muude väikeste kiiksude puudumine on ikka hoopis teistmoodi olek.

Re: Suvaline pläma 2021

#133
:wave: tänud heade soovide eest, võtke siis vastutasuks eraldi teema:
viewtopic.php?f=35&t=21143
spark kirjutas:
14 Juul 2021, 15:34
:clap: tahaks pilte näha
Kas see on see auto, millel on TI veljed all
Vist mitte. Omanik pakkus kaasa kahte valikut: kas 17" Ti veljed ilma rehvideta, või originaal ovaalveljed heade talverehvidega, valisin viimased.

Re: Suvaline pläma 2021

#135
Mõnd aega imestanud, muidugi pigem rõõmsalt: miks 4C-d nii hästi hinda hoiavad? 2014. aasta autod, hinnad ikka alates 60 000st, pigem 65k ja 70k.
Sama raha eest saad peaaegu tutika Alpine A110. Või samuti 2014 Audi R8 ... Rääkimata Giulia QV-st, mis juba alla 40k.
cron