Re: Suvaline pläma vol 2017

#934
Keegi oskab öelda kas Alfa Romeo 156le uusi tagumisi logareid on kusagilt saada? Netist otsides ei jäänud küll ühtegi varuosapoodi silma, kes tagumisi logareid müüks -
esimesi on küll saada. :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#938
TRKst ega Pilotist ei ole uurinud veel. Täna autot pestes ning logareid uurides jäi silma, et vasakpoolne logar on paarist kohast katki - tegin talle kiirparanduse ära, et kuni kevadeni vastu peaks. Kuid kui sellist hinda tahetakse logari eest, siis kevadel võtan logarid alt ning parandan klaasriide ja vaiguga ära. Või siis liimin kummitüki logari sisemisele osale katkise koha peale.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#939
Pilotist ei saa kohe kindlasti odavamalt kui sealt lingilt!
Tahtsin tellida tulede pesurit Pilotist GTA'le. Küsisid 200 eurot, sealt saidilt sain originaali 110'ga.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#940
Alfa Romeo 33 kirjutas:TRKst ega Pilotist ei ole uurinud veel. Täna autot pestes ning logareid uurides jäi silma, et vasakpoolne logar on paarist kohast katki - tegin talle kiirparanduse ära, et kuni kevadeni vastu peaks. Kuid kui sellist hinda tahetakse logari eest, siis kevadel võtan logarid alt ning parandan klaasriide ja vaiguga ära. Või siis liimin kummitüki logari sisemisele osale katkise koha peale.
Nii peangi mina edaspidi oma GTA esimesi logareid parandama, kuid tagumistega on keerulisem. Mul on need tekstiilist.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#941
Slicer kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:TRKst ega Pilotist ei ole uurinud veel. Täna autot pestes ning logareid uurides jäi silma, et vasakpoolne logar on paarist kohast katki - tegin talle kiirparanduse ära, et kuni kevadeni vastu peaks. Kuid kui sellist hinda tahetakse logari eest, siis kevadel võtan logarid alt ning parandan klaasriide ja vaiguga ära. Või siis liimin kummitüki logari sisemisele osale katkise koha peale.
Nii peangi mina edaspidi oma GTA esimesi logareid parandama, kuid tagumistega on keerulisem. Mul on need tekstiilist.

Mul oli ka vist mingisugune tekstiili laadne materjal, päris plastik ei olnud - tagumised siis. :think:
Kuid neid peaks kannatama ka parandada liimi ja parajaks lõigatud kummitükiga, et jääks painduv. Klaasriie ja vaik selle materjali külge päris hästi ei nakku ning pärast ei jää elastne. Kevadel vaatab uuesti kui soojemaks läheb, et kuidas neid kõige parem parandada on, hetkel sain nad nii ära parandatud, et soolalöga rattakoopa ja logari vahele ei loobiks.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#942
Alfa Romeo 33 kirjutas:
Slicer kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:TRKst ega Pilotist ei ole uurinud veel. Täna autot pestes ning logareid uurides jäi silma, et vasakpoolne logar on paarist kohast katki - tegin talle kiirparanduse ära, et kuni kevadeni vastu peaks. Kuid kui sellist hinda tahetakse logari eest, siis kevadel võtan logarid alt ning parandan klaasriide ja vaiguga ära. Või siis liimin kummitüki logari sisemisele osale katkise koha peale.
Nii peangi mina edaspidi oma GTA esimesi logareid parandama, kuid tagumistega on keerulisem. Mul on need tekstiilist.

Mul oli ka vist mingisugune tekstiili laadne materjal, päris plastik ei olnud - tagumised siis. :think:
Kuid neid peaks kannatama ka parandada liimi ja parajaks lõigatud kummitükiga, et jääks painduv. Klaasriie ja vaik selle materjali külge päris hästi ei nakku ning pärast ei jää elastne. Kevadel vaatab uuesti kui soojemaks läheb, et kuidas neid kõige parem parandada on, hetkel sain nad nii ära parandatud, et soolalöga rattakoopa ja logari vahele ei loobiks.
Need vennad siin suudavad igat tüüpi plastikut parandada.
http://bacania.ee/

Korduvalt käinud.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#943
autodest hästi kaugel olev küsimus:

https://www.ledonline.no/led-trappelys. ... 7hsscc4gh3

Kas keegi teab kedagi või mõnda poodi, kust saaksin kohapealt sellist trepivalgustuse setti, olen end juba hulluks guugeldanud, leian aga ühekaupa müüdavaid suht suuri kolakaid, aga norras on kas 5 või 7 või 10 tk pundis, koos kaabliga ja 3cm avaga, mis oleks ideaalne. Aga ma ei jõua siit tellida, st ei tule nii kiirelt. Kui saaks Eestist kohapealt, ja kohe kodus ka paika panna.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#945
ma ei tea, kas sellest suurt abi on aga kui otsisin omale sauna valgusteid, siis jäid silma leiliruumi LEDid, mis ka mõeldud paigaldamiseks lakke või seinale või kuhu iganes sama moodi nagu need, su jagatud pildil. Aga ma ei mäleta enam, kus ma neid nägin :D
cron